دانلود انیمیشن لینک گمشده Missing Link 2019


دانلود انیمیشن Missing Link 2019 – لینک گمشده

کاور-Missing-Link-2019

نام انیمیشن: Missing Link – لینک گمشده

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۹۴ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p / WEB-DL x265 720p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن لینک گمشده (به انگلیسی: Missing Link 2019) در مورد شخصیتی به نام آقای لینک است که آقا لیونل را استخدام می کند تا خویشاوندان نزدیک وی را که گمشده اند را پیدا کند. او آنها را در دره افسانه ای شانگری لا از دست داده است و از آقای لیونل درخواست کمک کرده است. ماجراجویی جذابی را در راه شاهد خواهیم بود و Adelina Fortnight هم به این دو نفر اضافه می شود تا در یک سفری سه نفره جهان بزرگی را برای پیدا کردن خویشاوندان وی اکتشاف کنند. آقای لیونل یک کارشناس و محقق است که در زمینه اسطوره ها و هیولاها کار می کند و در این جهان می تواند کمک زیادی به آقای لینک کند. اما مشکل اینجاست که این هوش و ذکاوت بالا و بی همتای وی گویی در این مورد جواب نمی دهد.

در انیمیشن Missing Link 2019 آخرین شانس آقای لیونل را خواهیم دید که باید به یک سفر ماجراجویانه اعزام شود و در آمریکای شمالی و غربی به دنبال دوستان آقای لینک بگردد. اجداد اولیه انسان ها بازگشته اند و پای اسطوره های افسانه ای هم به این انیمیشن باز می شود. شما موجودات افسانه ای بسیاری را خواهید دید که در نهایت باعث ناپدید شدن آقای لینک شده و کار آقای لیونل را سخت تر می کند. دنیای خارق العاده ای را خواهید دید که یتی ها در آن حضور دارند و آقای لیونل در این دنیا با آنها آشنا می شود. آقای لیونل دچار شکست شده است و این شاید آخرین شانس وی برای جبران همه چیز باشد. اما اینبار با انسان ها روبرو نیست و آقای لینک چیزهای عجیبی از وی می خواهد. آماده باشید که دنیاهای جذابی را تجربه کنید و به قطب و جنگل بروید.

info

Mr. Link recruits explorer Sir Lionel Frost to help find his long-lost relatives in the fabled valley of Shangri-La. Along with adventurer Adelina Fortnight, this trio of explorers travel the world to help their new friend.

The charismatic Sir Lionel Frost considers himself to be the world’s foremost investigator of myths and monsters. The trouble is none of his small-minded high-society peers seems to recognize this. Sir Lionel’s last chance for acceptance by the adventuring elite rests on traveling to America’s Pacific Northwest to prove the existence of a legendary creature. A living remnant of Man’s primitive ancestry. The Missing Link.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code