دانلود انیمیشن Deathstroke Knights and Dragons The Movie 2020


انیمیشن-Deathstroke-Knights-and-Dragons-The-Movie

نام انیمیشن: Deathstroke Knights and Dragons The Movie 2020

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، اکشن

مدت زمان: ۸۷ دقیقه

کیفیت: WEBRip 1080p / WEBRip x265 720p / WEBRip 720p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن Deathstroke Knights and Dragons The Movie 2020 ماجراجویی هیجان انگیز ابر قهرمانی به نام دث استروک را دنبال می‌کند که یکی از شخصیت‌های مهم و حیاتی دنیای دی سی است. مهارت‌های رزمی وی مثال زدنی است و در تاریکی شب دشمنان خود را به دام می اندازد. شخصیت‌های مهم دیگر را در این انیمیشن می‌بینیم که این‌بار قرار است دث استروک را همراه کرده و به او در نبرد با دشمنان کمک کنند. او هم اکنون از اشتباهات گذشته خود درس عبرت گرفته است و با دقت تمام به سراغ دشمنانش می‌رود. او هنوز هم از مرگ همسر و فرزندش متاثر است و در جریان نابودی دشمنان خود، با خاطراتی از آن اتفاقات روبرو می‌شود. او تاوان گناهانش را با تنهایی داده است و حال قرار است و شروع دوباره‌ای در خانواده ابرقهرمانان داشته باشد. از خشونت بیشتری نسبت به دیگر قهرمانان دی سی درد و در برابر یک سازمان بزرگ تروریسی قد علم کرد است. این سازمان با عزمی راسخ برای نابودی دث تلاش می‌کند، اما این بار نمی‌دانند که دث با نیروهای پشتیبان به سراغ آن‌ها آمده است.

در انیمیشن Deathstroke Knights and Dragons The Movie 2020 دث را در شرایطی ملاقات خواهیم کرد که بار دیگر از سایه‌ها برخواسته و در همان شرایط بد روحی خودش، داستانی را شروع می‌کند. او هم اکنون به سازمان مخوف تروریستی راه یافته است و قصد نابودی کامل آن را دارد. دث هیچ حد و مرزی را در خشونت نمی‌شناسد، اما خوب می‌داند که دوست و دشمنان چه کسانی هستند. او به خانواده وفادار است و می‌خواهد تمرکز بالایی روی نبردها داشته باشد. تاوان بزرگی که وی داده است، او را قدرتمندتر کرده و در مسیر جدیدی قدم برمی دارد.

info

Deathstroke: Knights & Dragons: The Movie is a 2020 American direct-to-video animated superhero film based on the CW Seed series Deathstroke: Knights & Dragons, produced by Warner Bros. Animation, and distributed by Warner Bros. Home Entertainment. It is scheduled to be released digitally on August 4, 2020 and on Blu-ray on August 18, 2020.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code