دانلود انیمیشن Kung Fu Panda Legends of Awesomeness (2011-2016)


تمامی قسمت ها با کیفیت عالی WEB-DL 1080p و زیرنویس فارسی

انیمیشن-Kung-Fu-Panda-Legends-of-Awesomeness

نام انیمیشن: Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness – پاندای کونگ فو کار: افسانه‌های شگفت‌انگیز

سال انتشار: ۲۰۱۱-۲۰۱۶

ژانر: انیمیشن، کوتاه، اکشن

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۱ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p

وضعیت پخش: اتمام مجموعه (۳فصل)

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

دوبله فارسی: دارد! اکثر قسمت ها

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن پاندای کونگ فو کار: افسانه‌های شگفت‌انگیز (Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness) ماجراهای پاندایی به نام پو را روایت می کند که بعد از رسیدن به مقام جنگجوی اژدها، وظایف بسیاری را برای محافظت از قصر یشم پیدا کرده است. حال او آموزش های خودش را پیگیری می کند و با نبرد علیه دشمنان جایگاه خودش را در بین گروه پنج آتشین مستحکم تر می کند. او آموزش می بینید، می جنگد، حرف می زند و البته بازهم حرف می زند. او جدیدترین قهرمان شهر محسوب می شود و فقط به دنبال خوش گذرانی و شوخی با افراد قصر یشم است. او مسئولیت های جدیدی دارد، اما هیچگاه از بازی و گشت و گذار با دوستان خود دست برنمی دارد و هرطور که شده قصد دارد زندگی خوبی در شهر داشته باشد.

پو در طی ماجراهای انیمیشن Kung Fu Panda Legends of Awesomeness مخالفان جدیدی را برای خود می تراشد و حتی کار به جایی می کشد که گاهی اوقات از مقامش خلع شده و یا باعث اخراج شیفو و کل گروه پنج آتشین می شود. پو در نهایت چیزهای زیادی یاد می گیرد و هرطور که شده وضعیت را به حالت سابق برمی گرداند. هر قسمت از انیمیشن سریالی پاندای کونگ فو کار تیزهوشی پو را به شکلی خاص نشان می دهد و او هربار بالاتر از همه می تواند کارها را درست کند. شخصیت های متعدد بسیاری به جهان این مجموعه وارد می شوند و هرکدام هم گاها در قسمت های متعددی ماجراهای خودشان را با پو دیگر افراد ادامه می دهند. پنگ، هون دون و پادشاه شهر چیدان از جمله این شخصیت های خاص هستند که تنها در انیمیشن سریالی این مجموعه خواهید دید و ربطی به جهان سینمایی پاندای کونگ فو کار ندارند. پدر ئو که آقای پینگ نام دارد، نقش بزرگی در ماجراجویی ها دارد و همیشه مراقب فرزند خودش است. پو گاها دردسرهای زیادی را ایجاد می کند و در بین گروه طرد می شود.

برخی از قسمت های انیمیشن Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness حالت جدی تری دارند و ماجراهایشان گاهی به سه قسمت هم می کشد. اما اکثر قسمت های این سریال در همان یک قسمت کوتاه به سرانجام می رسد و تنها قرار است ماجرای شیرین و خنده دار پو را با دیگر افراد شهر نظاره گر باشیم. در این میان آثای شیفو، ببری، میمون، آقای لک لک، افعی و مانتیس نزدیک ارتباط را با پو برقرار می کنند و همواره از دست دردسرهای وی آسی هستند. گاهی اوقات آنها دل پو را می شکنند و پو مجبور است برای اثبات خودش دست به نجات و حل دردسرهایی شود که البته خودش باعث شان بوده است. این روند بسیار جذاب است و حتی اگر در ریتم داستان سرایی ساده هم که باشد، طرفدارانش را راضی می کند.

برخی از دشمنان پاندای کونگ فو کار نقش بیشتری در ماجراهای وی دارند و کروکودیل ها و شخصیتی به نام تانگ فو از جمله آن هاست. پنگ هم شخصیتی مرموز دارد و به عنوان برادرزاده تای لانگ معروف، همیشه لرزه به اندام پو می اندازد. او به ظاهر از مرگ عموی خودش گذشته است، اما همواره خوی شرارت در وی دیده می شود و در قسمت های متعدد شاهد رویایی پو و پنگ هستیم. شخصیت پردازی ها در حد یک سریال انیمیشنی ساده هستند و معمولا اتفاقات رخ داده در نسخه های سینمایی، تاثیری در بازه زمانی این سریال نداشته است. انیمیشن سریالی Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness از نظر گرافیکی کمی از نسخه های سینمایی افت داشته است و طبیعی هم به نظر می رسد. اگر شما هم می خواهید ماجراجویی های پو را به نظاره و هنرهای رزمی جذاب و شوخی های بامزه اش را به تماشا بنشینید، نباید این انیمیشن سریالی را از دست بدهید.

info

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks out as the newest hero in the Valley of Peace. Now living in the barracks with the Furious Five, Po will have to take on his many new responsibilities, his many new adversaries, and his many old pounds in the continuing adventures of the Dragon Warrior. And kick some serious boo-tay.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code