دانلود انیمیشن The Death and Return of Superman 2019


دانلود انیمیشن مرگ و بازگشت سوپرمن

کیفیت اولترا اچ دی BluRay 2160p 4K UHD HDR اضافه شد

کاور-The-Death-and-Return-of-Superman-2019

نام انیمیشن: The Death and Return of Superman – مرگ و بازگشت سوپرمن

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: انیمیشن، اکشن، علمی-تخیلی

مدت زمان: ۱۶۶ دقیقه

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / BluRay x265 1080p / BluRay 4K 2160p HDR

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن مرگ و بازگشت سوپرمن (به انگلیسی: The Death and Return of Superman) ترکیبی دو ساعت و چنددقیقه ای از دو انیمیشن The Death of Superman (2018) و Reign of the Supermen (2019) است که مرزها را جا به جا کرده است و شاهد نبردی بی نهایت خشن خواهیم بود. این نبرد گروه لیگ عدالت و بیگانگانی است که بدون توقف به غارت ادامه می دهند و گروه رستاخیز نامیده شده اند. نبردی که تنها سوپرمن می تواند چهره شهر را عوض کند و گویا تغییر چهره شهر به دستان او بستگی دارد. این بیگانه از کهکشانی دیگر به زمین آمده است و نبرد بین سوپرمن و وی بسیار بالا می گیرد. دوستان سوپرمن می خواهند به وی کمک کنند و گویا سوپرمن وارد یک خودکشی بزرگ شده است. سوپرمن از مرگ بازگشته است و حال گروه می خواهد دوباره شاهد هنرنمایی های وی در شهر باشند.

انیمیشن The Death and Return of Superman سوپرمن را در ابتدا به گونه ای نشان می دهد که به عنوان فرد ناشناس به شهر آمده است و قصد شناخت دشمنانش را دارد. Doomsday قصد عقب نشینی ندارد و علارغم هشدار دوستانش به نبردی که نباید می رود و کشته می شود. بعد از مدت ها مردم شهر می خواهند ببیند که قهرمان شان زنده است یا خیر. در زمان غیبت سوپرمن لیگ عدالت کاری نتوانست بکند و شهر در آشوبی بزرگ توسط نیروهای شیطانی رستاخیز قرار گرفته است. تنها سوپرمن یارای مقابله با شرارت های این گروه را دارد و شخصیت ها و ابرقهرمان های دیگری را خواهیم دید که رفته رفته اضافه می شوند. علاقه مندان دی سی می توانند در حدود ۳ ساعت هنرنمایی های سوپرمن را دوباره به نظاره بنشینند.

info

The Death of Superman (2018) and Reign of the Supermen (2019) now presented as an over two-hour unabridged and seamless animated feature. Witness the no-holds-barred battle between the Justice League and an unstoppable alien force known only as Doomsday, a battle that only Superman can finish and will forever change the face of Metropolis.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code