دانلود بازی 112 Operator برای کامپیوتر


بازی ۱۱۲ Operator به شما امکان می‌دهد که خدمات اضطراری که در شهر وجود دارد را مدیریت کرده و بتوانید افرادی که به کمک نیاز دارند را یاری کنید. با واحدهای اعزام تماس گرفته و موقعیت‌های مختلف را مدیریت کنید. شما باید اثرات آب و هوایی و ترافیک را مدنظر داشته باشید و از یک مسیر و اولویت بندی مناسب برای اعزام این نیروها استفاده کنید. در نظر داشته باشید که تمام هدف شما کمک به شهر است و نباید زیاد پابند مسائل مالی شوید. باید از شورش‌هایی که در شهر روی می‌دهد جلوگیری کرده و نگذارید که فاجعه‌ها زیادتر شوند. خطر در شهر افزایش پیدا کرده است و با پیشرفت شما، این خطرها در مقیاس بزرگ‌تری روی خواهند داد. شما به‌عنوان اپراتوری از اورژانس عمل خواهید کرد و باید در سطح کاملا حرفه‌ای، خدمات موردنظر کاربران را انجام دهید.

۱۱۲ Operator PC-CODEX + Crackfix

دانلود-بازی-112-Operator

بازی ۱۱۲ Operator شامل بیش از ۱۰ هزار منطقه مختلف است و جا به جایی در چنین مقیاس بزرگی، به یک مدیریت تمام عیار نیاز دارد. باید هماهنگی جالبی بین کارهای خود ایجاد کنید و نگذارید که اولویت‌ها کنار گذاشته شوند. سعی کنید در سرتاسر جهان، خدمات خود را گسترش دهید و افراد بیشتری را خطر مرگ و آسیب دیدگی نجات دهید. بلایای طبیعی یکی از خطرات بزرگی است که شهر شما را تهدید می‌کند و وقتی چنین چیزهایی روی بدهد، خدمات باید در سطح گسترده و همزمانی به همه ارائه شود. در این شرایط مرکز درمانی شما باید جوابگوی این همه آسیب دیده باشد و بتوانید پرسنل پرتعدادی را برای این منظور اعزام کنید. حملات تروریستی هم یکی از خطرات بزرگی است که شهر را تهدید می‌کند و در این شرایط، اعزام نیروهای امدادی هم بسیار سخت‌تر از قبل خواهد بود. مراقب باشید و نگذارید که جهان به ورطه سقوط بیفتد. یک بازیکن می‌تواند مدام ساختمان‌های امدادی خودش را ۲۵ مرحله ارتقا داده و وسعت کمک رسانی را گسترده‌تر کند.

info

112 Operator allows you to manage emergency services in any city in the world! Dispatch units, take calls and face situations caused by weather, traffic or changing seasons. Help the city survive escalating events like riots, organized crime, terrorist attacks, cataclysms, natural disasters and many more!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1+

Processor: 2 Ghz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 650

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: 2.6 Ghz, multi-core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

لینک دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code