دانلود بازی 3rd eye برای کامپیوتر


۳rd eye یک بای ترسناک و اکتشافی است که می توانید در آن دنیای ذهنی خود را گسترده تر کنید و در نقطه ای برخلاف واقعیت قرار بگیرید. منتقدین از بازی به عنوان تجربه ای غیرقابل بازگشت عنوان کرده اند که هیچ گاه نمی توانید تمام جنبه های آن را کشف کنید. از چشم سوم خود استفاده کنید و برای پیشرفت هیچ محدودیتی را جلوی خود مشاهده نکنید. در جهان ذهنی بازی همه چیز به چشم سوم بستگی دارد و باید چیزهای پنهان را یک به یک پیدا کنید. هر چه بیشتر باید قبل از چشم تان قرمز شود، آن را تسکین دهید و نگذارید که قابلیت هایش تحت تاثی قرار بگیرید. شخصیت اصلی بای کوشی کومیجی است و دختری است که افکار دیگران را می خواند. او بیشتر از همه تنهایی را جس کرده است و با محبوس شدن در یک اتاق تجربیات تلخی را به دنبال داشته است. او یک موجود زنده است و باید والدین و خواهر و برادری برای خود داشته باشد. اما گویا آنها در جایی دیده نمی شوند و همه او را تنها گذاشته اند.

۳rd eye PC-PLAZA

دانلود-بازی-3rd-eye

شما در بازی ۳rd eye باید ببینید که چه چیزی در انتظارتان است و می توانید والدین خود را پیدا کنید یا خیر. همه چیز به خواهرتان بستگی دارد و باید با پیدا کردن وی پی به حقایق پنهان ببرید. از چشم سوم خود استفاده کنید و بدانید که در پس ماجرا افراد چه چیزی را پنهان می کنند. او در یک اتاق ناآشنا از خواب بیدار می شود و زندگی برای همیشه برایش تغییر می کند. موسیقی در بازی تاثیر گذار است و حالت حماسی را در قدم های شما ایجاد می کند. متون را بخوانید و سعی کنید که داستان را متوجه شوید. شخصیت های ترسناک هم در بازی دیده می شود و گاهی باید با باس های غول پیکر رقابت داشته باشید. گویا در حال تماشای یک تئاتر هستیم و در سه پرده روایت های آن دنبال خواهد شد.

info

“This is an irreversible experience. You can’t unlearn it.” A 2D exploration/horror game starring the Touhou Project’s Koishi Komeiji. Use her Third Eye to explore a mental world entirely unlike reality.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Vista/7/8/10 (64-bit only)

Processor: CPU Core i5 2GHz

Memory: 2 GB RAM

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code