دانلود بازی 80s OVERDRIVE برای کامپیوتر


بازی ۸۰s OVERDRIVE شما را به دنیای یک بازی ریسینگ دهه ۸۰ می‌برد. در این بازی می‌توانید ماشین سواری را در دنیای دو بعدی تجربه کرده و به کنسول‌های ۸ و ۱۶ بیتی بازگردید. این بازی مبتنی بر چالش‌هایی خواهد بود که در آثار آنلاین مشاهده می‌کنیم و جهان بازی نیز با شور و شوق بسیار طراحی شده است. شما باید رویدادهای جدید را باز کرده و در آن‌ها به رقابت بپردازید. رقابت در این بازی چندان ساده نیست و باید اتومبیل‌های جدیدی را خریداری کنید. می‌توانید از فناوری پیشرفته‌ای که در بازی به‌کار رفته است استفاده کرده و ماشین‌های خود را ارتقا دهید.

مهارت در بازی اهمیت بالایی دارد و باید عکس العمل سریعی در بسیاری از حالات از خود نشان دهید. بازی دو حالت دارد که در یکی از آن‌ها می‌توانید مسیر مسابقه را خودتان را ویرایش کرده و بسازید. بدین ترتیب چالش‌های تولید شده توسط دیگر بازیکنان را نیز می‌توانید تجربه کرده و خودتان برای دیگر بازیکنان مراحل سخت بسازید. بازی دارای ۶ ابر خودرو جذاب نیز است که همراه با قابلیت‌های سفارشی سازی در اختیار شما خواهد بود. هرکدام از این موارد تم بصری خاص خودشان را دارند و در صورت علاقه‌مندی می‌توانید همه‌ی آن‌ها را آنلاک کنید.

۸۰s OVERDRIVE PC-DARKZER0

دانلود-بازی-80s-OVERDRIVE

در بازی ۸۰s OVERDRIVE می‌توانید موسیقی‌های خاص دهه ۸۰ را در حوزه بازی‌های ریسینگ داشته باشید و به دوران خوب آن زمان بازگردید. سازندگان تلاش کرده‌اند که بازی حس و حال خاص آن دوران را ارائه کرده و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. فضای مسیرهای بازی شاد و جذاب است و شرایط آب و هوایی مختلفی دنبال می‌شود. شما از بین جنگل‌ها و بیابان‌ها عبور خواهید کرد و می‌توانید شخصیت‌های دیگری را مشاهده کنید که در طول مسیر به آن‌ها برخورد می‌کنید. گیم‌پلی بازی مطابق با سادگی همان دوران کنسول‌های ۱۶ بیتی است و کار جندان سختی برای کنترل آن نخواهید داشت. البته که باید سریع باشید و اجازه‌ی حوس پرتی به خود ندهید.

info

80’S OVERDRIVE is a 2D pixel art racing game, designed to take you back in time to when 8 and 16 bit consoles and arcade games ruled the world. Compete against opponents in career mode to unlock new races, buy new cars, and upgrade them with state-of-the-art technologies!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel® Core™ i3

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Compatible with OpenGL 3.x

Storage: 300 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code