دانلود بازی Aeolis Tournament برای کامپیوتر


Aeolis Tournament یک بازی اکشن سه بعدی است که طی ۸ بازیکن می توانند با یک مکانیسم ساده و دکمه های کنترلی، به بازی شبه فوتبال بپردازند. این اثر کاراکترهای جذابی دارد که هرکدام دارای قدرت حرکت دادن توپ در هوا هستند و بدین ترتیب باید با کمک کردن از محیط، توپ را به گل برسانند. قدرت باد تنها نکته مهمی است که در مکانیسم گیم پلی بازی دیده می‌شود و اجازه می‌دهد که با مکش و افجار هوا، توپ را با شدت بیشتری به حرکت درآورند. شما می‌توانید از روش‌های مختلفی برای فشار آوردن به حریف استفاده کرده و توپ را با قدرت پرتاب کنید. حرکت روی سطوح لغزنده محیط نیز چالش برانگیز است و کار چندان آسانی در این باب نخواهید داشت. مکانیسم بازی خلاقیت لازم را داشته و می‌توانید از آن در تمامی حالت‌های بازی استفاده کنید. این مکانیسم نسبتا برای شما آشنا است و اگر بازی‌های فوتبال را تجربه کرده باشید، کار چندانی سختی نخواهید داشت.

Aeolis Tournament PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Aeolis-Tournament

مطالب مرتبط

بازی Aeolis Tournament از لایه‌های عمیق و خوبی تشکیل شده است و رقابت را به‌صورت دوستانه برای‌تان فراهم می‌کند. در حالت کلی، مکانیسم اصلی بازی مشابه یکدیگر است و تنها قوانین بازی در حالت‌های بازی تغییر پیدا می‌کند. همه‌ی شما باید عناصر همکاری را رعایت کرده و با پاس‌کاری به دروازه حریف برسید. استراتژی تیم را حفظ کنید و سعی کنید که شیوه‌ی نوینی برای گل زنی داشته باشید. این رقابت مبتنی بر مهارت است و نباید تصور کنید با رعایت کردن صرف قوانین می‌توانید موفق عمل کنید. به کارهای خود تنوع بدهید و اجازه ندهید که رقیب شما تفکرات‌‌تان را بداند. امکان سفارشی سازی و ارتقا کاراکترها وجود دارد و در این راستا می‌توانید از اچیومنت‌های بازی نیز استفاده کنید. محتوای درون بازی تنوع بالایی داشته و کامل است. پوسته‌های شخصیت را می‌توانید خریداری کرده و حالت‌های بیشتری نیز به بازی اضافه کنید.

info

Aeolis Tournament is a 3D party action game where up to 8 players compete in various game modes based on a simple one-button mechanic. Characters use an air cannon to control the power of the wind and affect their surroundings. It features physics-based gameplay, a tournament mode and local and online multiplayer play.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: 3.0 GHz Dual Core CPU or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GPU with at least 1GB of VRAM or better
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: Gamepads Recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code