دانلود بازی Alchemy Story برای کامپیوتر


وظیفه شما در بازی Alchemy Story این است که موجودات زیبای جهان آن را کشف کرده و ماجراجویی خود را شروع کنید. باغ خود را پرورش دهید و با ساخت معجون، به‌عنوان یک کیمیاگر خوش نام در بازی قدم بزنید. شما می‌توانید از حیوانات خود مراقب کرده و دوستان جدیدی را پیدا کنید. بازی در روستایی جریان دارد که توسط یک جادوگر تاریک، طلسم شده است. روستاییان به حیوان تبدیل شده‌اند و حال شما وظیفه دارید که آن‌ها را به‌حالت قبلی‌شان بازگردانید. باید مراقب حیوانات ناز خود باشید و با محبت کردن، آن‌ها را در تولید فرآورده‌های خودشان یاری کنید. با تغذیه‌ی مناسب آن‌ها، می‌توانند به جاهای خوبی رسیده و یک کسب و کار عالی هم راه بیندازید. به زندگی دنج روستایی پرداخته و سعی کنید که داستان‌های منحصربه‌فردی را برای خودتان شکل دهید. با همسایه‌های خود داد و ستد راه بیندازید و چیزهایی که می‌خواهند را سریع درست کرده و تحویل دهید. این شرایط برای شما هم برقرار است و می‌توانید از آن‌ها مواد اولیه گرفته و ساکنین مزرعه خود را شاد گردانید. در این بازی باید هنر کیمیاگری را نیز بیاموزید.

Alchemy Story PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Alchemy-Story

مطالب مرتبط

بازی Alchemy Story از یک دریاچه هم تشکیل شده است که باید آبزیان مختلفی را در آن پرورش دهید و گوشت ماهی بدست بیاوریدو یک باغ برای خود داشته باشید و زنبورداری کنید. می‌توانید گل‌ها را نیز در انواع مختلف کاشته و پرورش دهید . برای جذب حشرات می‌توانید از محصولات دامی استفاده کنید و محصولات زراعی خود را بیشتر کنید. با انجام تمام این کارها، شما کم کم به هدف نزدیک‌تر خواهید شد و می‌توانید نفرین جادوگر را از سر مردمان این روستا بردارید. بازی به مدیریت نیاز دارد و شما باید مدام با کنترل اسطبل‌‌ها و به فروش رساندن محصولات خود، شرایط بهتری را برای ساکنین مزرعه ایجاد کنید و در نهایت ساختمان‌های اطراف مزرعه خود را بهبود دهید.

info

Discover a world of magic, cute creatures and adventure! Grow your garden, brew potions, care for your pets and meet new friends!

Play as an apprentice alchemist and follow the story of a village struck by dark magic. The villagers have turned into animals and the Professor needs your help to lift the Witch’s spell!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX660

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code