دانلود بازی An Interesting Journey of Monsieur PAF برای کامپیوتر


در بازی An Interesting Journey of Monsieur PAF می‌توانید یک سفر حماسی در یک معبد باستانی داشته باشید. شما در واقع در این دنیا گیر افتاده‌اید و باید تمام تلاش خود را در جهت حل معماهای آن داشته باشید. معماها در دنیای فیزیکی بازی جریان دارند و یک تمدن فراموش شده را برای شما یادآوری می‌کنند. سفر جالب شما در قالب ژانر پلتفورمینگ دنبال می‌شود و قرار است که مکانیسمی مشابه بازی Sokoban را تجربه می‌کنید. تلاش شما در این بازی در جهت استفاده از المان‌های سه بعدی برای عبور از محیط‌های باشکوه و البته دوبعدی است. این ترکیب فوق العاده جذاب و چالش برانگیز است و می‌تواند شما را در یک شرایط ذهنی خاصی قرار دهد. ماجراهای عجیب و غریبی را در بازی خواهید داشت. باستان شناسی را در بازی می‌بینیم که در اعماق یک معبد اسرارآمیز به دنبال سرنوشت خودش است و قصد دارد که از مرگ خود در این محیط جلوگیری کند.

An Interesting Journey of Monsieur PAF v1.1.3 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-An-Interesting-Journey-of-Monsieur-PAF

مطالب مرتبط

همه چیز در بازی An Interesting Journey of Monsieur PAF در دستان شما قرار دارد و باید از تک تک المان‌های بازی برای رهایی خود استفاده کنید. هر زمان که بخواهید، می‌توانید وارد بازی شده و با دعوت از دوستان خود، در یک صفحه مشترک این بازی را تجربه کنید. شخصیت بازی هیچگاه کشته نمی‌شود و شما تنها از بازی و حل پازل‌های لذت خواهید برد. سعی کنید ایده‌ پرداز باشید از از روش‌های متفاوتی نسبت به دوستان خود، پازل‌های بازی را حل کنید. جمع آوری المان‌ها در بازی نقش زیادی در موفقیت شما دارد و برای ذخیره بازی، حتما باید از آن‌ها استفاده کرده و اجازه ندهید که بازی شما را به عقب بازگرداند. راه حل بسیاری از معماهای معبد بازی، شباهت زیادی به همدیگر دارد، اما همزمان ذهن شما را به چالش وا خواهد داشت. کافی است که از حرکات مختلفی استفاده کرده و ذهن خود را از محدودیت خارج کنید.

info

Trapped in an ancient temple during an archeological expedition, Monsieur PAF needs to find a way to get out by solving puzzles left by a forgotten civilization.

An Interesting Journey of Monsieur PAF is a platform / isometric puzzle game. Sharing similar mechanics with the Sokoban, Monsieur PAF attempts to revisit the genre using 3D verticality in magnificent homemade, two-dimensional environments.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel Core i3 1.5 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Family 3000

DirectX: Version 10

Storage: 250 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code