دانلود بازی Anodyne 2 Return to Dust برای کامپیوتر


Anodyne 2 Return to Dust یک اثر هنری با المان های بسیار جذاب است که وظیفه ای جذاب روی دوش شما قرار می دهد. شما باید مردمان را از طاعون ذهنی نجات دهید و در جزایر قدم گذارید. این جزیره ها احساسات مردم را تحت تاثیر قرار می دهد و خواسته های آنها را تحریف می کند. شما به عنوان شخصیت نوا در این جزیره حضور دارید و باید به دنبال بیماران ذهنی و مکیدن گرد و غبار از آنها باشید. این بازی ترکیبی هیجان انگیز از قصه گویی و طراحی سه بعدی را شامل می شود که شبیه به آثار زلدا عمل می کند. تصور هنری بازی بیشتر شبیه به کنسول های نینتندو ۶۴ و پلی استیشن ۱ است و یک نوستالژی جذاب حس می شود. شما محیط های متنوعی را می بینید که آتش فشان ها در آن جریان دارند و شخصیت های بازی در تیپ های دوبعدی روبروی شما ظاهر می شوند.

Anodyne 2 Return to Dust PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Anodyne-2-Return-to-Dust

بازی Anodyne 2 Return to Dust از پرش و رانندگی گرفته تا قدم زنی در شهر و جزیره را شامل می شود و باید آماده رویایی با شخصیت های عجیب در بازی باشید. همه چیز متعلق به ذهن شما است و نباید هیچ چیزی را جدی بگیرید. داستان حماسی نوا در لحظات پایانی وارد هیجان بالایی می شود و می توانید سرنوشت وی را دنبال کنید. کارت هایی را در طول سفر خود می یابید که وظیفه رساندن شما به پورتال های مختلف را دارند و به نوعی رابط بین شما و دنیاهای جدید هستند. بیش از ۵۰ آهنگ منحصر به فرد هم در بازی وود دارد که از آژانرهای مختلف الهام گرفه است. مناطق سرسبز بازی با اکشن نفس گیر آن همراه شده است و بازیکن گویا یکی از نقاشی های مرینا کیتاکا را مشاهده می کند. با ماشین خود به سرعت در جزیره حرکت کنید و تا می توانید بیماران ذهنی که تحت تاثیر قرار گرفته اند را نجات دهید.

info

Nano Dust infects the islanders of New Theland, distorting their emotions and desires. You play as Nova, a Nano Cleaner who must explore the island, seeking out the sick and shrinking inside their bodies to suction up the Dust.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Dual-core 2.5 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 610M

Storage: 500 MB available space

Sound Card: Any

Additional Notes: Game features options to turn off expensive effects like shadows, or lower the quality of terrain rendering, which may allow GPUs weaker than 610M to run at 60 FPS

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code