دانلود بازی Arida Backlands Awakening + Update v1.0.4 برای کامپیوتر


بازی Arida Backlands Awakening داستانی از تلاش برای بقا و ماجراجویی را در سرزمین های دورافتاده ی برزیل روایت می کند. شما باید با خشکسالی بجنگید و برای یافتن راه حلی مناسب دست به کار شوید، منابع مورد نیاز خود را جمع آوری کنید و با کشف سرنخ های گوناگون، تقدیری که برای دخترک جوان بازی یعنی Cicera رقم خورده پیدا کنید. این بازی اثری از استودیو Aoca Game Lab می باشد که در ۱۵م آگوست با بازخورد مناسبی از سوی گیمرها و منتقدین منتشر شده است. درواقع شما اثرات مخرب خشکسالی بر روی زندگی انسان ها را در این بازی تجربه خواهید کرد. به Cícera ملحق شوید و در سفر ماجراجویانه و دشوارش با او همراه شده تا بتوانید منابع گوناگون را جمع آوری کنید، ابزارهای مناسب را بسازید، با سایر کاراکترها تعامل داشته باشید و روش زنده ماندن در این شرایط سخت و بایر را یاد بگیرید. قوی باشید، ایمان داشته و هوشمندانه عمل کنید تا بتوانید مناطق خشکی زده ی بیشتری را کشف کرده و تقدیری که برای شما مشخص شده است را درک نمایید.

بازی Arida Backlands Awakening اولین سری از فرنچایزی است که می خواهد داستان زندگی Cicera را را به تصویر بکشد. داستانی که در سرزمین های دورافتاده ی برزیل در دهه ی ۱۹میلادی روایت می شود. تیم توسعه دهنده ی بازی قول داده تا دو قسمت دیگر این بازی را نیز انجام داده و منتشر کند. داستان های زیادی در بازی تعبیه شده که باید یاد بگیرید. باید یاد بگیرید تا به درستی با دیگران تعامل داشته باشید و برای بدست آوردن هرچیزی، تلاش زیادی کنید. ارزش هرچیز را دانستن، یکی از عنصرهای کلیدی این بازی آموزشی است.

Arida Backlands Awakening PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.4-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Arida-Backlands-Awakening

info

Face the effects of drought in this historical single player game that blends elements of survival and adventure. Join Cícera to live a journey of survival and adventure in the Brazilian backlands of the nineteenth century. Gather resources, build tools, learn to survive and interact with other characters. Be strong, have the faith and wisdom to explore the drought-stricken regions and find out more about her destiny.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher

Processor: Dual Core Processor, 2.5 GHz or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DX11 compatible video card

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or higher

Processor: Intel i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX1050 ti

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code