دانلود بازی ATOM RPG Trudograd v0.5.1 برای کامپیوتر


بازی ATOM RPG Trudograd در ادامه‌ی نسخه‌ی قبلی عرضه شده است و سازندگان هم به‌طور ویژه توصیه کرده‌اند که حتما ابتدا به سراغ آن بازی بروید. Trudograd یک بسته الحاقی داستانی برای ATOM RPG است که به‌صورت نقش آفرینی و نوبتی محور دنبال می‌شود. جهان بازی هم مربوط به دوران بعد از اتحاد الجماهیر شوروی است. این عنوان الهام گرفته از عناوین کلاسیکی همچون Fallout، Wasteland و Baldur’s Gate محسوب می‌شود و به جایی خواهیم رفت که اتحاد جماهیر شوروی و اتحاد جماهیر غربی حدود ۲۲ سال پیش، خودشان را در یک نبرد هسته‌ای نابود کرده‌اند. میلیون‌ها نفر در جا کشته‌ شده‌اند و جامعه به‌طور کامل از بین رفته است. حال به دورانی مشابه قرون وسطی بازگشته‌ایم و شما به‌عنوان عضوی از تیم ATOM وظیفه دارید که از بقایای بشریت دفاع کرده و جهان را دوباره زنده کنید.

ATOM RPG Trudograd v0.5.1 (Early-Access) PC-GOG

دانلود-بازی-ATOM-RPG-Trudograd

مطالب مرتبط

در بازی ATOM RPG Trudograd شما یک تازه کار هستید و به ماموریت خطرناکی اعزام شده‌اید. زباله‌های قرار گرفته در شروری محلی است که شما باید به آن اعزام شده و اطلاعات خاصی را در مورد یک تهدید جدید علیه بشریت پرده برداری کنید. این موضوع می‌تواند به‌طور بالقوه بشریت را نابود کند. در این بازی هدف شما حفظ یک کلان شهر از یک نابودی کامل آخرالزمانی است و باید شر آزمایش‌های هسته‌ای فراموش شده را از سر مردم کنده و از فروپاشی اجتماعی جلوگیری به‌عمل بیاورید. شما می‌توانید شهری بزرگ در بازی مشاهده کنید که ده‌ها مکان برای کشف و نبرد دارد و گشت و گذار در آن، با اتمسفر عجیبی همراه خواهد بود. شخصیت‌های منحصربه‌فرد بازی هرکدام گفتگوی خاصی با شما خواهند داشت و از آن روزها می‌گویند. ماموریت‌های بازی شامل مراحل مختلفی است و هرکدام درواقع ادامه‌ای برای نسخه‌ی قبلی بازی محسوب می‌شود. سعی کنید مهارت خود را بالا برده و شانس پیروزی در نبرد را برای خود فراهم سازید.

info

Please note: Since Trudograd continues the story of Atom RPG it is recommended to play the previous title before the sequel.

Trudograd is a stand-alone story expansion to Atom RPG – a turn-based roleplaying game set in post-apocalyptic Soviet Union. It is inspired by classic cRPG titles of the past, such as early Fallout, Wasteland and Baldur’s Gate series.

22 years ago the USSR and the Western Bloc destroyed each other in a nuclear inferno. Millions died instantly, society collapsed and technology was sent back into the Middle Ages. You are a member of ATOM – an organization tasked with protecting the post-apocalyptic remnants of humanity.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 64-bit (7 SP1+/8/8.1/10)
Processor: Intel Core 2 Duo / AMD Phenom II
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6670 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 64-bit (7 SP1+/8/8.1/10)
Processor: Intel Core i5 / AMD FX
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1660 / AMD RX 570
DirectX: Version 12
Storage: 16 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code