دانلود بازی AVICII Invector – Encore Edition برای کامپیوتر


کمربند خود را ببندید و در بازی AVICII Invector راهی فضایی شوید که ریتم عجیبی دارد و شما به منطقه های کشف نشده آن خواهید رفت. بازی با همکاری یک دیجی ساخته شده است و ریتم جذابی را در حین رقابت ها به بازی تزریق می کند. گیم پلی بازی رقابتی است و می توانید دلهره بالایی در حین عبور از موانع داشته باشید. سرعت مشخصه اصلی بازی نیست و این مورد به صورت خودکار توسط بازی صورت می گیرد. درواقع شما باید تمرکز داشته باشید و در عکس العمل داشتن سریع باشید. فضای دلهره آور بازی را درک کنید و بدین ترتیب تلاش کنید که با ریتم موسیقی بازی همراه شوید. این ریتم کمک می کند که حتی پیش بینی درستی از موانع احتمالی بازی داشته باشید.

AVICII Invector Encore Edition PC-CHRONOS

دانلود-بازی-AVICII-Invector

بازی AVICII Invector شباهت زیادی به آثار آرکید و کژوال موبایل دارد و این بار PC میزبان چنین چالش های اعتیادآوری است. حدود ۲۵ مرحله در بازی وجود دارد که تجربه ای شکوهمند با گرافیکی عالی است. امتیازات خود را زیادتر کنید تا بهبود خوبی در رتبه خود مشاهده کنید. می توانید به صورت انفرادی یا همراه با ۴ نفر این بازی تجربه کنید و حتی صفحه نمایش خود را تقسیم کنید. بازی یک اکشن ناب است و در کنار آن می توانید بارقه هایی از سبک ریسینگ را در بازی داشته باشید. بازی روایتی از آثار مجموعه AVICII است و در سه سطح از پیچیدگی دنبال می شود. سطوح بازی تاثیر چندانی روی مراحل ندارند و تنها سرعت واکنش بهتری را از شما انتظار دارند. بازی کاملا وابسته به مهارت است و می توانید با افزایش ساعات بازی، از رقبای حرفه ای خود هم جلو بزنید. رنگ بندی در بازی به خوبی به کار رفته است و صحنه گرافیکی و انیمیشنی بازی را وارد هرج و مرج قابل قبولی می کند. سعی در کسب امتیازات سر راه خود داشته باشید و بدین ترتیب مراحل را به صورت پرفکت به پایان رسانید.

info

Belt up and blast into the rhythmic regions of unexplored space in AVICII Invector. Created in collaboration with the late superstar DJ, AVICII Invector is a pulse-pounding, frenetic rhythm-action experience. Soar through vocal melodies, sweep each fade and attack every beat in 25 of AVICII’s biggest hits, including global chart toppers: Without You, Wake Me Up and Lay Me Down.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 8 (32/64-bit)/Windows 7/Vista/XP

Processor: 3 GHz Processor or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Direct X 11 compatible video card with minimum 512 MB RAM

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2500 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code