دانلود بازی Azure Striker Gunvolt 2 برای کامپیوتر


Azure Striker Gunvolt 2 نسخه‌ی دوم بازی دوبعدی و اکشن محبوبی است که این‌بار بهتر از همیشه در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. فرماندهی گروه بازهم در اختیار Gunvolt قرار دارد و شما باید با استفاده از تکنیک‌های سرعت و استفاده از رعد و برق‌های الکتریکی، کنترل همه چیز را برعهده بگیرید. سرعت در بازی بسیار مهم است و دشمنان در برابر آن نمی‌توانند ایستادگی داشته باشند. شخصیت‌های جدیدی را در نسخه‌ی دوم بازی مشاهده می‌کنیم که می‌توانند قدرت‌های ویژه‌ای را برای‌تان ارائه دهند. دشمنان در این سری نقشه‌های شومی برای ویران کردن Gunvolt دارند و شما نیز باید تحرکات اضافی و بیشتری را برای چیره شدن بر آنان انجام دهید. توانایی باس‌های بازی را شناسایی کرده و سپس از بهترین قدرت‌های خود برای شکست آن‌ها استفاده کنید. بازی در بخش داستانی جدید خود، تعامل بین شخصیت‌ها را بالابرده است و می‌توانید بیش از ۲۰ آهنگ را نیز در این بخش داشته باشید.

Azure Striker Gunvolt 2 PC-CODEX

دانلود-بازی-Azure-Striker-Gunvolt-2

مطالب مرتبط

در بازی Azure Striker Gunvolt 2 می‌توانید بازهم به‌صورت اسپیدران بازی را تجربه کرده و بهترین رکورد خود را ثبت کنید. تمامی DLCهای بازی در این نسخه وجود دارد و بنابراین هیچ کم و کسری از دیدگاه داستانی و محتواهای اضافی نخواهد داشت. تنها کافی است که توانایی شخصیت خود را ارتقا داده و بهترین شیوه را برای نبرد اتخاذ نید. شما می‌توانید از قدرت رعد و برق خود برای حرکت در آسمان استفاده کرده و از دشمنان خود دور شوید. درواقع این رعد و برق صرفا برای نبرد نیست و به‌عنوان یک المان حرکتی هم می‌توانید از آن استفاده کنید. شخصیت‌های جدید گاهی اوقات از دشمنان شما هستند و هیچ ایده جدیدی نسبت به آن‌ها نخواهید داشت. تنها کافی است که رفلکس بیشتری در کارهای اکشن خود داشته باشید و اجازه ندهید که به همین سادگی شما را شکست دهند. صداپیشه‌های قدر ژاپنی همراه با دیالوگ‌های خاصی که بین آن‌ها رد و بدل می‌شود، بازهم در این نسخه هنرنمایی خواهند کرد.

info

The ultra-refined 2D side-scrolling action you remember from “Azure Striker Gunvolt” is recharged and better than ever! Players take command of Gunvolt and make short work of enemies using his high-speed techniques and command of electricity just like before, but in Gunvolt 2, a new character joins the fray! As Copen, slam into enemies to lock on to them, then unleash a flurry of devastating homing shots to obliterate foes. Copen can also take to the skies using his “Bullit Dash” for extra mobility, and copy the abilities of defeated bosses to expand his arsenal.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8.1, 10

Processor: 2Ghz or faster processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 1GB VRAM (NVIDIA GeForce)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code