دانلود بازی BE-A Walker برای کامپیوتر


ماموریت شما در بازی BE-A Walker شکست بومیانی است که به‌صورت خصمانه به سمت شما حمله می‌کنند و اجازه‌ی حرکت اضافه را نمی‌دهند. بیاد داشته باشد که تنها راه برای پایان دادن به جنگ، نابودی نژاد این بومی ها نیست. شما باید طرف خود را به درستی انتخاب کرده و تصمیم خود را نهایی کنید. باید انتخاب کنید که می‌خواهید یک انسان باشید یا اینکه پسر واقعی کره ی زمین. یک پسر واقعی کره زمین تلاش می‌کند که نژاد خودش زنده بماند و هر کسی که جلوی راهش می‌ایستد کشته خواهد شد، اما انسان بودن چنین نیست. یک انسان سعی در محافظت از بومیان فقیر دارد و نمی گذارد که آن‌ها قربانی مهاجمین حریصی از جنس خودشان باشد. کنترل مکانیسم ربات بازی کار ساده‌ای نیست. باید یک پا را بلند کرده و پای دیگر را در سمت درست قرار دهید. بدین ترتیب یک قدم برخواهید داشت.

BE-A Walker PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-BE-A-Walker

مطالب مرتبط

بازی BE-A Walker ترکیب جذابی از یک گیم‌پلی با مکانیسم سخت را به شما ارائه می‌کند. نیروهایی به نام Dying Earth کاوشگران پرتعدادی هستند که کره‌ی زمین را برای استعمار و غارت تمام منابع آن انتخاب کرده‌اند. الدورادو سیاره‌ای شبیه به زمین است که با جنگل‌ها، کوه‌ها و مواد معدنی نادر پر شده است. مسائل بومی در بازی تاثیرات زیادی روی روند داستان دارد و به‌نوعی به خود بازیکن محول شده است تا سمت درست را انتخاب کند. شما در ابتدا وظیفه دارید که بومیان متخاصم را شکست داده و سپس در تلاش برای مخافظت از خانه‌ی خود باشید. مکانیک سلاح‌های بازی قابلیت به‌روزرسانی دارند و می‌توانید آن‌ها را خطرناک تر از همیشه کنید. عجیب ترین و بی‌رحمانه‌ترین شبیه‌ساز هدایت ربات در بازی وجود دارد و شما برای یادگرفتن آن، باید ساعت‌ها بازی را به‌صورت مداوم تجربه کنید. در چنین شرایطی می‌توانید حرکت خود را سریع‌تر کرده و اجازه ندهید که متخاصمین پرتعداد، در نهایت ربات شما را زمین‌گیر کنند.

info

You are the pilot of battle mech “BE-A Walker” (Biped Enhanced Assault Walker). Your mission is to defeat the hostile natives to protect the colony population. But annihilation of the native race is not the only way to stop the war. Choose your side and make the decision that suits you best: to be a human, a true son of Earth fighting for survival of your race and killing whoever stands in his way, or to be a humanist who’s trying to protect the poor natives, victims of the greedy invaders.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel Pentium
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 530
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 460
DirectX: Version 10
Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code