دانلود بازی Beast Agenda 2030 برای کامپیوتر


داستان عجیب بازی Beast Agenda 2030 در مورد موجوداتی است که خودشان را خادمین بیگانه باستان معرفی کردند و در سال ۲۰۲۸ وارد زمین شدند. در این حالت آن ها سوار بر اسب تروجان یک دولت صلح آمیز تشکیل داند و سعی کردند در دید همه ی کسانی که با آن ها ارتباط دارند، به عنوان محافظین زمین شناخته شوند. آنها قول رسیدن به عصر روشنگری را دادند و تکامل را به حد اعلی رساندند. حال رفته رفته این روند در حال تغییر است و کسانی که در این میان مخالفت می کنند، به جزیره ای ناشناخته تبعید می شوند.

شما نقش یکی از همین افراد را خواهید داشت و باید بتوانید در متن داستان حرکت کنید و در نهایت تجربه اکشن و هیجان انگیز داشته باشید. به بازماندگان ماموریت بدهید و سعی کنید که حرکتی جمعی را برای ایستادگی در برابر این افراد صورت دهید. گزینه های شما برای مبارزه بسیار گسترده است و می توانید ماموریت های خود را دنبال کنید. از مغز خود استفاده کنید و سعی کنید در خفا حرکت کنید. گرافیک بازی ساده است و در دل این سادگی، یک روایت علی داستانی و گیم پلی ای سرگرم کننده جای گرفته است. اهداف ماموریت شما املا مشخص است و باید با ساخت یک زیردریایی از چنین جزیره ای فرار کنید و به منطقه اصلی بازگردید.

Beast Agenda 2030 PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Beast-Agenda-2030

بازی Beast Agenda 2030 محدود مقاومت ها باقی مانده را به شما نشان می دهد و باید از فرصت نهایی برای زنده ماندن و رسیدن به جهانی نوین و جدید استفاده کنید. سیستم مهارت بازی قدرت ها را باهم مخلوط می کند و می توانید آن ها را تطابق باهم روی دشمنان خود به کار گیرید. گیم پلی بازی حالت همکاری دارد و می توانید از المان های محیطی هم کمک بگیرید. مهارت های جدید را کسب کنید و سعی در فرار از نظام جهان کنونی داشته باشید.

info

In 2028, they surfaced. They claimed to be the ancient alien progenitors of the human race. They rode in on a Trojan Horse of advanced knowledge and a peaceful World Government. They were, to all who believed, the Saviors of the Earth and all mankind. The truth was that these tentacled abominations came from the bottomless depths of The Sea, chained up for thousands of years, and unshackled in these final days.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: 2 ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 256 mb

Storage: 400 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code