دانلود بازی Before We Leave برای کامپیوتر


Before We Leave یک بازی شهرسازی در فضایی صلح آمیز است که با گرافیک عالی دنبال می‌شود. بازی در فضایی غیر خشونت آمیز دنبال می‌شود و در گوشه دنجی از جهان قرار دارد. کشف و بازسازی تمدن وظیفه بزرگی است که بر دوش شما نهاده شده است. باید سعی کنید که یک شبکه با منبعی از چندین سیاره ایجاد کرده و چالش‌های باستانی مختلف را شکست دهید. نهنگ‌های فضایی گرسنه هستند و شما وظیفه کنار زدن آن‌ها را دارید. هدفی که سازندگان برای بازی در نظر گرفته‌اند، انتقال تمدن نوپای شما به‌سمت سیاره‌های دیگر است. موشک بسازید و به سایر سیاره‌های منظومه شمسی بروید. از سیستم بذری استفاده کرده و مواد غذایی مختلفی تولید کنید. همه‌ی این عملیات لذت خاصی برای دوست داران سبک شبیه‌سازی خواهد داشت. همه‌ی کارهای شما سبب می‌شود که درخت دانش تکمیل شده و به اوج خود برسد. امیدوار به چشم‌انداز آینده باشید و سعی کنید که با روحیه کارتان را ادامه دهید. بدون نگرانی به کار خود ادامه داده و مطمئن باشید که با ساخت شهر خود، احساس جذابی نسبت به آن خواهید داشت.

Before We Leave PC-Razor1911

دانلود-بازی-Before-We-Leave

جهان بازی Before We Leave مدام کامل می‌شود و شما چالش‌ها و ماموریت‌های بیشتری را خواهید یافت. بیش از همه سیستم گیم‌پلی بازی را خواهید دید که متفاوت از هر چیزی است و کیفیت بالای بافت‌های گرافیکی شما را شگفت‌زده می‌کنید. بازی از حالت شب و روز برخوردار است و مدام باکس‌های چندضلعی بازی کامل می‌شوند. در بخش‌هایی از آن باید نیروگاه‌های هستی را بنا کرده و امنیت شهر را حفظ کنید. می‌توانید با هواپیما به سیاره‌های دیگر رفته و تمدن خود را گسترش دهید. تمدن ها از حالت روستایی شروع شده و مدام گسترش می‌یابند. روستاها به شهر تبدیل شده و سپس فراتر از کره زمین ادامه می‌یابد. شما با کشتی به سفرهای دریایی خواهید پرداخت و حتی می‌توانید موشک به فضا پرتاب کنید. بازی محدودیتی ندارید و سازه‌ها و ابزارهای نابی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

info

Before We Leave is a non-violent city building game set in your own cozy corner of the universe. Rediscover and rebuild civilization. Create a multi-planet resource network. Overcome ancient challenges and fend off hungry space whales.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64 Bit
Processor: Intel Core i5-4300U or AMD Phenom II X4 975
RAM: 4GB
Storage Space Available: 2GB
DirectX: Version 11
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti or AMD Radeon HD 4890

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 Bit
Processor: Intel Core i5-9400 or AMD Ryzen 5 3400X
RAM: 8GB
Storage Space Available: 2GB
DirectX: Version 11
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 970 or AMD Radeon RX 590

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code