دانلود بازی Billion Road – Random Match Mode برای کامپیوتر


هدف اصلی بازیکن در بازی Billion Road بسیار سر راست و مشخص است. شما تنها باید در سرتاسر کشور ژاپن سفر کرده و درآمد بسیار بیشتری از همه‌ی آن‌ها داشته باشید. شما در ملک‌های مختلف فرود می‌آیید و سپس از طریق آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری، می‌توانید کسب و کار نوینی را راه‌اندازی کرده و درآمد کسب کنید. از ججمله این کسب و کارها می‌توان به تاسیس رستوران در گینزا یا فروشگاه کالاهای انیمیشنی در شهر آکیهابارای ژاپن اشاره کرد که هرکدام درآمد سرشاری را به حساب‌های شما سرازیر می‌کند. گفتنی است که باید مواظب هیولاهای بازی باشید و نگذارید که ثروت شما را از آن خود کنند. شما می‌توانید میزان کالاهای تولیدی خود را افزایش داده و سپس به‌بهترین شکل ممکن اهداف خود را محقق سازید. برنامه‌های رقبا را خراب کنید و نگذارید که گردش مالی بیشتری نسبت به شما داشته باشند.

Billion Road Random Match Mode PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Billion-Road

بازی Billion Road بیش از ۳۰ نوع کسب و کار دارد و در کنار آن ۵۰ مدل هیولا را هم می‌بینیم که هرکدام به شیوه‌ای مختلف، جلوی موفقیت کسب و کارهای شما را می‌گیرند. شما هم آزاد هستید که دیگر کسب و کارها را خراب کرده و سرمایه‌ی آن‌ها را به باد دهید. باید مراقب باشید که آن‌ها انتقام نگیرند و همین بلا سر شما نیاید. باید بدانید که درآمدزایی در بازی هدف اصلی شما است و باید در این راه از نبوغ و استعداد سرشار خود استفاده کنید. زندگی هیولاها را مطالعه کرده و بفهمید که آن‌ها به چه طریقی کسب ضربه زدن به سرمایه‌ی شما را دارند. گاهی اوقات باید فرار کرده یا بیخیال کسب و کار در یک شهر شوید. اتخاذ چنین تصمیم‌هایی گرچه می‌تواند برای یک سرمایه گذار سخت باشد، اما در آینده سود بیشتری را از کارها نصیب این فرد می‌کند. با نگاهی به فضای بازی متوجه می‌شویم که یک نوع سیستم شبیه‌ساز سرمایه‌داری در این بازی جریان خواهد داشت.

info

The core objective in Billion Road is pretty straightforward—travel all across Japan and earn more money than anyone else. You earn money by landing on property squares with investment opportunities, like a sushi restaurant in Ginza or an animation goods store in Akihabara. After you invest, you’ll have to wait until March rolls around for those investments to pay off. In the meantime, be on the lookout for errant monsters that may shower you with riches…or throw a wrench in your plans! You can also earn extra money by landing on item squares, which can either help you reach your own goals or simply ruin your rivals’ plans. If you finish the game with the most money…you win!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8

Processor: Core2Duo 2.66 GHz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 11 with video card with 1GB ram and support for v4 shaders

DirectX: Version 11

Storage: 2500 MB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i5 3.2 Ghz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: DirectX 12 with video card with 1GB ram and support for v4 shaders

DirectX: Version 12

Storage: 2500 MB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code