دانلود بازی Black Future 88 Collectors Edition v45.5 برای کامپیوتر


Black Future 88 یک بازی شوتر هیجان انگیز دوبعدی است که می توانید در فضای سینس پانک تجربه کنید. برجی را در بازی می بینیم که مدام باید از آن صعود کنید و تا می توانید از دشمنان خود بکشید. این صعود به صورت عمودی انجام می شود و باید قبل از اینکه قلب تان منفجر شود، موفق به صعود به بالای برج شوید. هرج و مرج و بی قانونی در بازی موج می زند و کشتار در سطح وسیعی ادامه پیدا می کند. هوش مصنوعی دشمنان شما عالی است و بنابراین چالش های زیادی را ایجاد می کنند. دشمنانی با شکل و شمایل عجیب روبه روی شما قرار می گیرند و گویا نسخه دیگری از یک تجربه دهه هشتادی را به شما تحویل می دهند. جهان در حال بازگشت از یک فاجعه هسته ای است و تا رسیدن به آن زمان نباید دست از مبارزه بدارید.

Black Future 88 Collectors Edition v45.5 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Black-Future-88

سیستم ارتقا بازی Black Future 88 طراحی بسیار خوبی دارد و می توانید مدام دست به سلاح های پیشرفته تری بزنید. معمار این برج در بالا منتظر شما است و تا زمانی که به آن نرسیده اید، بارانی از بمباران های هسته ای ادامه خواهد داشت و گویا جهان کم کم در حال نابود شدن است. بدین منظور شما باید برای زنده ماندن خود و نجات بشریت تلاش کنید و نگذارید که آخرین بازماندگان به دست معمار این برج کشته شوند. از ویژگی های بازی می توان به وجود ۵ شخصیت قابل بازی اشاره کرد که هرکدام دارای نقاط ضعف و قدرت هستند. باید از مناطق مختلف بازی محافظت کنید و نگذارید که شمار زیاد دشمنان شما را ناامید کند. می توانید در ماموریت های چالش برانگیز روزانه شرکت کنید و برای بقا و کسب امتیاز بیشتر تلاش کنید. فارغ از بخش داستانی، می توانید با دوستان خود هم رقابت کنید و در نهایت با دقت و تمرکز به رده بالایی در رتبه بندی ها برسید.

info

Black Future ’88 is a Synth-Punk roguelike 2D action Shooter. Vertically climb an always evolving procedural tower to reach the top and kill its insane owner…before your heart explodes. Shoot, slash, dash and upgrade yourself to survive the endless waves of deadly traps, homicidal AI, crazed junkies and colossal Wardens standing in your way in a stylish alternative version of 1988.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later

Processor: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code