دانلود بازی Blasphemous برای کامپیوتر


بازی Blasphemous (کفرآمیز) اکشن-پلتفرمری با سیستم مجازات کننده است که نبرد سریع و مهارتی یک هک ان اسلش را با هسته روایتی ژرف و تحریک کننده ترکیب کرده که در غالب گشت و گذار و اکشتاف در دنیایی عظیم، تشکیل شده از مراحل غیر خطی، تحویل داده شده است. طلسم ناپاکی بر سرزمین Cvstodia و تمامی ساکنانش سایه افکنده است – این طلسم به سادگی به عنوان معجزه (Miracle) شناخته می شود. به عنوان توبه‌کار (The Penitent One) بازی کنید – تنها باقی مانده از قتل عام “اندوه خاموش” (Silent Sorrow).

محبوس شده در چرخه ی بی پایانی از مرگ و تولد دوباره، این وظیفه ی شماست که دنیا را از این سرنوشت هولناک نجات داده و به مبدا عذاب و غم و اندوه خود برسید. به گشت و گذار دنیای کابوس وار کیش و آیینی پیچیده بپردازید و راز های بسیاری را در که در اعماق آن مخفی شده است را کشف کنید. از کامبو های ویرانگر و اعدام های بی رحمانه برای در هم کوبیدن هیولا های غریب، که همگی آماده‌ی تکه تکه کردن شما اند، استفاده کنید. به پیدا و تجهیز کردن عتیقه ها، مهره های شفاف و دعاهایی بپردازید که قدرت هایی را از آسمان ها فرا می خوانند تا در ماموریتی برای شکستن این لعن ابدی به یاریتان بشتابند.

Blasphemous PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Blasphemous

  • به گشت و گذار دنیایی غیر خطی بپردازید: همچنانکه به داخل چشم اندازهای متفاوتی پیش می روید بر دشمنانی هولناک و تله هایی کشنده غلبه کرده، و در دنیای تاریک و گوتیک Cvstodia در جستجوی رستگاری باشید.
  • نبردی بی رحمانه: قدرت Mea Culpa، شمشیری زاده شده از خود گناه، را رهایی بخشید تا دشمنان خود را سلاخی کنید. همچنان که همه چیز را در راه خود می زدایید، کامبو های تازه و نابودگر و حرکات مخصوصی را به دست آورید.
  • اعدام ها: خشم خود را از بند رهایی داده و غرق لذت در سلاخی خون‌آغشته دشمنان خود شوید – همگی به زیبایی رندر شده در انیمیشن های اعدام پیکسل-پرفکتی.
  • بناء (Build) خود را شخصی سازی کنید: عتیقه ها، مهره های شفاف، دعاها و قلب های شمشیر را یافته و تجهیز کنید تا به شما قابلیت های جدید و افزایش دهنده های آمار (Stat Boosts) دهند. ترکیبات مختلفی را تجربه و آزمایش کنید تا سبک مناسب خود را در بازی Blasphemous بیابید.
  • نبرد های سخت با باس ها: انبوهی از مخلوقات غول پیکر و پیچیده در بین شما و هدفتان ایستاده اند. طرز حرکشتان را یاد بگیرید، از حمله های نابودگرشان جان سالم به در برده و فاتح به عمل آیید.
  • پرده از اسرار Cvstodia بردارید: جهان انباشته از روح های عذاب دیده است. بعضی به شما یاری می رسانند، و بعضی ممکن است در عوض چیزی بخواهند. پرده از داستان ها و سرنوشت های این شخصیت های رنج دیده بردارید تا جایزه ها و فهم عمیق تری از دنیای تاریکی که در آن سکونت گزیده اید را به دست آورید.

منبع توضیحات: یوزر ToTheMadness از فروم بازی‌سنتر

info

A foul curse has fallen upon the land of Cvstodia and all its inhabitants – it is simply known as The Miracle. Play as The Penitent One – a sole survivor of the massacre of the ‘Silent Sorrow’. Trapped in an endless cycle of death and rebirth, it’s down to you to free the world from this terrible fate and reach the origin of your anguish.

Explore this nightmarish world of twisted religion and discover its many secrets hidden deep inside. Use devastating combos and brutal executions to smite the hordes of grotesque monsters and titanic bosses, all ready to rip you limb from limb. Locate and equip relics, rosary beads and prayers that call on the powers of the heavens to aid you in your quest to break your eternal damnation.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Intel Core2 Duo E8400 or AMD Phenom II x2 550

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 260 or Radeon HD 4850

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-750 or AMD Phenom II x4 945

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 650 or Radeon HD 5770

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code