دانلود بازی Blazing Beaks v1.1.0.10 برای کامپیوتر


Blazing Beaks اسرار بسیار زیادی دارد که باید آن ها را کشف کنید و مراحل متعددی که باید به کاوش آن ها بپردازید. دنیای بازی کاملا رنگارنگ و دوست داشتنی است و پرندگانی جنون آمیز دارد که باید با هیولاها و موجودات خون خوار به مبارزه بپردازند. بازی Blazing Beaks توانسته نمرات بسیار مثبتی را از سمت گیمرها و منتقدین بدست آورد و استودیو Applava که این بازی را توسعه داده، توانسته مورد توجه بسزایی قرار گیرد. بازی Blazing Beaks حالات مختلفی از جمله داستانی، مسابقات قهرمانی و نبرد مرگبار داره که در حالت داستانی میتونید با یکی از دوستانتون همراه و در کنار هم ماجراجویی کنید و در مسیری بی پایان از دشمنان، تیراندازی ها، انفجارها و چالشها، یار و تکیه گاه هم باشین. در حالت مسابقات قهرمانی که بر مبنای شبکه محلی LAN اجرا میشه، تا ۴ نفر میتونین رقابت داشته باشین و نشون بدین کی قهرمانه اما در حالت نبرد مرگبار، هر کسی پی کار خودشه و آخرین کسی که زنده بمونه برنده بازیه.

Blazing Beaks از سری عناوین جذاب به سبک تیراندازی است که در آن شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه خود از میان پرندگان، به رقابت‌های تک‌نفره یا چندنفره پرداخته و تجربه‌ی جالبی از عناوین به این سبک را رقم بزنید. بسیاری از بازی‌بازان این بازی را با عناوینی مانند Nuclear Throne و Enter the Gungeon مقایسه کرده‌اند و اعتقاد دارند که سازندگان در ساخت این عنوان از آن‌ها الهام گرفته‌اند. در این مدت کوتاه که از عرضه‌ی بازی می‌گذرد، حالت دونفره‌ی این بازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در آن شما به همراه دوست خود و با پیدا کردن سلاح‌های متفاوت به جنگ با رقبا می‌روید. همچنین حالت مسابقات این عنوان به شما اجازه‌ی دسترسی به سه دوست دیگر را هم خواهد داد و به این ترتیب می‌توانید مهارت‌های خود را در آن بسنجید.

Blazing Beaks v1.1.0.10 PC-GOG

دانلود-بازی-Blazing-Beaks

info

Roguelite – where too much greediness can be fatal. A colorful world with armed birds blazing their way through piles of mutants, monsters and creepy creatures. Lots of mysteries to unravel, secrets to discover and levels to explore.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 8.1, or 10

Processor: 2+ GHz Dual-Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000 or better

DirectX: Version 11

Storage: 600 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code