دانلود بازی Blazing Chrome برای کامپیوتر


شاید بتوان گفت Blazing Chrome عنوانی است که به خوبی توانسته حس و حال Contra را منتقل کند. اگر شما هم در دهه ۸۰ میلادی زندگی می‌کردید و برای بازی‌های سخت و جذاب آن زمان دلتان تنگ شده می‌توانید خاطرات خود را زنده کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را تجربه کنید حتی اگر از بازی‌بازان نسل جدید هستید. سازندگان عنوان یاد شده گفتند این بازی به خوبی می‌تواند حس بازی‌های آرکید را القا نمایند. باتوجه به این که بازی دو بعدی و ۱۶ بیتی است کمی ایجاد امکان‌های مختلف بدون نقص و ضعف کار بسیار دشورای است از این رو باید به تیم سازنده تبریک بگوییم چراکه به خوبی توانسته استفاده از امکان‌های مختلف را در طی مناطقی خاص ( برای مثال موتور ) را به خوبی به کار گیرد.

در طول بازی Blazing Chrome شما و دوستتان از ۵ منطقه‌ی مختلف عبور می‌کنید. در طول بازی شما با باس‌های غول پیکر روبه‌رو خواهید شد و حتی برای یک صحنه تعقیب و گریز پرسرعت نیز سوار موتور سیکلت می‌شوید. این بازی یک نشان افتخار از مهارت‌ سازنده در بازسازی یک عنوان قدیمی است. شما می‌توانید ساعات زیادی را با دوستانتان تجربه کنید. تعداد مراحل سخت این بازی را پشت سر بگذارید و لذت پیروزی را تجربه نمایید. این بازی گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که زمان آزاد برای تجربه‌ی عناوین قدیمی دارند اما برخی افراد هم مخالف توسعه این نوع بازی هستند و در برابر توسعه‌ی این نوع عناوین مقاومت می‌کنند.

Blazing Chrome PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Blazing-Chrome

بگذارید خیالتان را راحت کنم. در عناوین Run’n Gun، داستان از اهمیت فوق العاده پایینی برخوردار است و بیشتر بر روی ارائه‌ی یک گیم پلی فوق العاده تمرکز می‌شود تا بازیکن را درگیر کند. بنابراین اگر به دنبال یک داستان بسیار غنی یا چیزی به غیر از دلیلی برای به رگبار بستن دشمنان در Blazing Chrome هستید، حسابی راه را اشتباه آمده‌اید. داستانی که در خود بازی وجود دارد، درست مثل بسیاری از عناوین دیگر، راجع به تسخیر شدن اکثریت زمین و از بین رفتن انسان‌ها توسط روبات‌های متخاصم و مبارزه‌ی گروه‌های مقاومت با آن‌ها برای نجات زمین است و اگر به دنبال داستان و شخصیت پردازی بیشتری هستید، می‌بایست به کمیک آن مراجعه کنید. بنابراین، چیز زیادی در خود بازی برای داستان دوستان وجود ندارد. ولی از نظر گیم پلی… اگر قبلا به انجام عنوان Contra Hard Corps پرداخته بودید، آماده باشید تا از شدت نوستالژی ذوق مرگ شوید.

Blazing Chrome عنوانی است که ۹۰ درصد از گیم پلی آن با گرته برداری از سری Contra و ۱۰ درصد با گرته برداری از سری Metal Slug توسعه یافته و به همین خاطر، خیلی راحت می‌تواند تا قلب طرفداران سری کنترا را برباید. نه تنها بسیاری از مراحل همچون مبارزه بر روی قطار در حال حرکت و یا استفاده از ماشین‌های مکانیکی بسیار یادآور عناوین فوق است، بلکه اگر به انجام سایر بازی‌های کلاسیک پرداخته باشید، حتی می‌توانید وجه‌های تشابه بیشتری با آن‌ها در این عنوان بیابید. مثلا کات سین ابتدایی بازی برای این منتقد به طرز عجیبی یادآور کات سین ابتدایی Mega Turrican، برخی سکانس‌های سینماتیک مربوط به مراحل رانندگی بسیار شبیه به سکانس آغازین مگامن اکس ۲، یا قسمت‌های سه بعدی مرحله‌ی پایانی بسیار یادآور مراحل مبارزه در فضای Exosquad بود.

منبع توضیحات: زومجی، گیم فا و پردیس گیم

info

In Blazing Chrome, machines rule the world and the few humans left are on the edge of total extermination, lacking power, prestige or status among their metal and circuits overlords. Bring your best pal and kick some metal butts to free the humankind while enjoying a classic run’n’gun, fully loaded with action and exciting fights!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 32-bit

Processor: Intel Core 2 Duo E8400 or AMD Phenom II X2 550

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce 9600 GT or Radeon HD 3870

DirectX: Version 11

Storage: 200 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Intel Core 2 Duo E8400 or AMD Phenom II X2 550

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce 9600 GT or Radeon HD 3870

DirectX: Version 11

Storage: 200 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل Blazing Chrome.exe بازی را اجرا نمایید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code