دانلود بازی Bobs World 1.163 بازی ماجرایی دنیای باب برای اندروید


بازی Bobs World یک بازی ماجراجویانه شگفت انگیز است که شانس دنبال کردن یک ماموریت افسانه ای را به شما می دهد. این ماموریت مربوط به پرنسس Rescue است و شامل جهانی از سطح های متنوع و زیبا خواهد بود. دشمنان تنوع بالایی دارد و قدرت بی حد و حصر باس های بازی هم مثال زدنی است. گیم پلی بازی ساده، گرافیکش خوب و موسیقی آن هم دارای ترک های آرامش بخش است. دنیای بازی در ابتدا نکته چندان جذابی نداشت، اما از زمانی که پرنسس از آن جا به سرقت رفته است، ماجراجویی آغاز شده و شما بیشترین نقش را در آن ایفا خواهید کرد.

وظیفه شما در بازی Bobs World این است که در میان جنگل مرموز حرکت کنید و تا می توانید از موانع و هیولاها دور بمانید. به موقع پرش کنید و به دشمنان خود ضربه بزنید. برای نجات پرنسس زیبا تلاش کنید و به سمت مقصد نهایی بروید. از اکتشاف این جنگل مرموز هراس نداشته باشید و تا می توانید حرکت خود را ادامه دهید. بازی را می توانید روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا کنید.

Bob’s World 1.163 Apk + Mod

نرم-افزار-Bobs-World

info

Bob’s World – Super Adventure gives you the chance to step back in time to your childhood with the legendary mission: Princess Rescue. World of this game contains well designed levels, various enemies, super bosses, simple gameplay, nice graphics and soothing music and sounds.
Bob’s world has been nothing but empty since the princess got kidnapped into the jungle. Then, the adventure begins!
Your task is to help Bob run through the mysterious jungle, jump over the obstacles and super evil monsters to save the beautiful Princess at the final destination of the adventure.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code