دانلود بازی Bridge Constructor The Walking Dead برای کامپیوتر


در بازی Bridge Constructor The Walking Dead می‌توانید لذت کشتن زامبی‌ها را با استفاده از قدرت مغز خود تجربه کنید. بازی تجربه‌ی یک شبیه‌ساز جذاب را به شما خواهد داد و گیم‌پلی بسیار جالبی هم دارد. بازی چالش برانگیز است و در جاهایی هم وارد مرحله‌ی استرسی می‌شود. جهانی پر از زامبی‌های مختلف در بازی وجود دارد که در یک آخرالزمان از جنس The Walking Dead تلفیق شده است. در این بازی شما باید به گروهی از بازماندگان پیوسته و ظیفه‌ی خود را انجام دهید. انبوهی از واکرهای خشمگین و سرعتی به‌دنبال شما هستند و جامعه‌ی انسانی را رو به زوال برده‌اند. آن‌ها خصمانه می‌جنگند و شما راهی به جز استفاده از هوش خود برای نابودی آن‌ها ندارید.

باید از چشم‌اندازهای تیره و تار همچون ویرانه‌ها، پل‌های معلق و سازه‌های لرزان استفاده کرده و آن‌ها را دفن کنید. شخصیت‌های موردعلاقه سری مرده متحرک در این بازی حضور دارند و می‌هوانیم به دریل، میشون، موارد دیگر اشاره کرد. شما باید یک گذرگاه ایمن برای خود تدارک دیده و از طریق وسایل نقلیه‌ای که در سریال نیز دیده بودیم، از روی آن‌ها عبور کنید. شما می‌توانید از اشیا مختلف در بازی استفاده کرده و مواد منفجره را به خود ببندید. واکرهای به سمت آن‌ها حرکت کرده و شما می‌توانید به هدف خود برسدی.

Bridge Constructor The Walking Dead PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Bridge-Constructor-The-Walking-Dead

در بازی Bridge Constructor The Walking Dead می‌توانید از تله‌های کشنده بسیاری استفاده کنید که الهام گرفته از سریال هستند. چالش‌های بسیاری به‌صورت معمایی پیش روی شما قرار دارد و می‌توانند جذابیت اثر را بالا ببرند. باید از مواد منفجره استفاده کرده و واکرها را به هلاکت برسانید. بازماندگان همه چشم انتظار شما هستند و باید انبوهی از آن‌ها را در یک مسیر درست نجات قرار دهید. فیزیک بازی بسیار خنده‌دار است و در طول تجربه، آن را حس خواهید کرد. این حس به شما کمک می‌کند که تا آخر بازی احساس تکرار نکرده و تمامی چالش‌ها و مراحل بازی را یک به یک تجربه کنید.

info

Prepare for the ultimate mashup experience! Bridge Constructor: The Walking Dead combines the legendary and challenging puzzle gameplay of Bridge Constructor™ with the post-apocalyptic zombie universe of AMC’s The Walking Dead.

Join a group of survivors as they fight against hordes of undead walkers and a hostile human community. Build bridges and other constructions through bleak landscapes and ruined structures. Team up with fan-favorite characters like Daryl, Michonne and Eugene, and create safe passage for iconic vehicles from the series.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8, 10

Processor: 3 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX10 compatible

Storage: 400 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code