دانلود بازی CastleStorm II برای کامپیوتر


بازی CastleStorm II توسط موتور Unreal 4 توسعه داده شده است و تجربه‌ای کاملا جدید از سبک استراتژیک ارائه خواهد داد. این بازی به‌صورت تاکتیکی دنبال شده و سبک بازی را به سمت تخریب پیش می‌برد. داستانی را در این بازی داریم که با قهرمانان پادشاهی روایت شده و نیروهای شر در برابر این قهرمانان حضور پیدا می‌کنند. آن‌ها شرورانی هستند که نمی‌میرند و شما باید در دو جبهه با آن‌ها به رقابت بپردازید. در این بازی مسیری را مشاهده می‌کنیم که برای هر دو طرف یکسان است، اما حماسه را گروهی خلق خواهند کرد که از آشفتگی به‌دور بوده و بتوانند به‌صورت لذت بخش به ویرانگری دست بزنند.

در بازی CastleStorm II سرزمینی خیالی را مشاهده خواهیم کرد که با جنون قرون وسطی پر شده است و شوالیه‌های قهرمان دوباره در این دوره هنرنمایی می‌کنند. تهدید به معنای واقعی کلمه در برابر شما وجود دارد، اما تهدید جدی شرورانی هستند که از قبر بیرون آمده و به‌صورت سوارانی بی‌سر به دنبال شما می‌گردند. در این بازی گیم‌پلی جذابی را شاهد هستیم که شما را درگیر کرده و می‌تواند چالش زیادی در کنار ماموریت‌های جذابش برای‌تان داشته باشد.

CastleStorm II PC-DRMFREE (EpicStore Backup)

دانلود-بازی-CastleStorm-II

در بازی CastleStorm II شما باید کنترل نیروهای خود را برعهده گرفته و فرماندهی لایق برای آن‌ها باشید. امپراطوری خود را ساخته و سعی کنید که دید همه جانبه‌ای به تمام موارد داشته باشید. قتل‌های عجیب و غریبی را در بازی خواهیم دید و دید فانتزی به دنیای کلاسیک قرون وسطی وارد می‌شود. سعی کنید از آشوب دوری جسته و همواره به‌دنبال نقشه‌های حمله‌ی خود باشید. خلاقیت در حمله شما را به پیروزی خواهد رساند و علاقه‌مندان استراتژی، می‌توانند نبوغ خودشان را در این بازی به نمایش گذارند. سعی کنید مراقب استراتژیست‌های داخلی باشید، چرا که با یک طرح اشتباه، امپراطوری با خطر بزرگی روبرو خواهد شد. گرافیک و موسیقی بازی با کلیت صحنه‌های بازی همراهی می‌کند و کار سازندگان در این زمینه نیز خوب بوده است.

info

What is CastleStorm II, you ask? Better question: What ISN’T it?! Projectile warfare. Tower defense. Brutal combat. Whimsical characters. Epic campaigns of kingdom-conquering tactical strategy. ZOMBIE SHEEP! Gaming’s greatest super-duper genre mashup awaits.

سیستم مورد نیاز

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i3 4xxx 2.5 Ghz or greater / AMD equivalent

Memory: 8GB

Graphics: Nvidia Geforce 900 series / AMD Equivalent

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد (یعنی نیازی به کرک ندارد). به راحتی با کلیک بر روی فایل اجرایی بازی، می توانید بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code