دانلود بازی Cat Quest II v1.5.40.2 برای کامپیوتر


Cat Quest II یک مجموعه بازی آکشن و RPG در دنیای جهان باز دوبعدی است که در یک قلمرو تخیلی از گربه ها و سگ ها جریان دارد. در این دنیا گربه های فلینگراد و سگ های پیشرو امپراطوری از لوپوس با یکدیگر نبرد دارند و تهدید بزرگی برای قلمرو خودشان محسوب می شوند. این اثر تقابل این دو امپراطوری را نشان می دهد که بر علیه دیگر اقدام می کند و تهدیدشان تمامی ندارد. شما در سفری هیجان انگیز برای بازپس گیری تاج و تخت خود هستید و باید هر دو گروه را همراهی کنید و با آنها دوستی برقرار کنید. شما جهانشان را جستجو می کنید و در ادامه با پیدا کردن یک دوست کار خود را ساده تر می کنید. جهان تخیلی آنها با جادو پر شده است و هیولاهای ترسناک جلودار شما هستند. کنجکاو باشید و مطمئن باشید که فاجعه ای چنین تا کنون مشاهده نکرده اید.

Cat Quest II v1.5.40.2 PC-GOG

دانلود-بازی-Cat-Quest-II

مطالب مرتبط

بازی Cat Quest II موفقیت تحسین شده ای را برای سازندگان به همراه داشته است و شما نیز می توانید گزینه های تسلیحاتی بیشتری را برای رسیدن به کوئست های جدید داشته باشید. شخصیت های جدید اضافه می شوند و بخش کوآپ محلی برای رقابت های جدی تر خواهد بود. دنیای فلینگراد محلی برای گربه ها است و باید آنها را به قلمروشان بازگردانید. بازی Cat Quest II مجموعه داستان های خاصی را روایت می کند و فراتر از آن حرکت می کند. گیم پلی بازی مدام شما را بین دنیاها سوئیچ می کند و سگ ها و گربه ها از وجود شما بهره مند می شوند. شمشیر و نیزه از جمله سلاح هایی هستند که از شما یک جنگجوی قدر می سازند. کوئست های جانبی داستان بیشتری را تعریف می کنند و اطلاعات جذابی را از این دنیای بزرگ خواهید داشت. این دنیا بسیار سرسبز است و از پرسه زدن در آن لذت خواهید برد.

info

CAT QUEST II is a 2D open-world action-RPG set in a fantasy realm of cats and dogs. Under threat from a continuing war between the cats of Felingard and the advancing dogs of the Lupus Empire, CAT QUEST II tells the tail of two kings, brought together against their will, on a journey of paw-some discovery to reclaim their thrones.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel(R) HD Graphics 520

Storage: 600 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel(R) HD Graphics 620

DirectX: Version 12

Storage: 600 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code