دانلود بازی Cattle and Crops v0.9.6.5 برای کامپیوتر


بازی Cattle and Crops نسل جدیدی از یک شبیه ساز کشاورزی را برای‌تان به ارمغان می‌آورد. این بازی با جزئیات تمام طراحی شده است و می‌توانید به دلخواه وسیله نقلیه خود را انتخاب کرده و رانندگی واقعی را تجربه کنید. شما می‌توانید بخشی از کارها را به کارمندان خود واگذار کرده و کمی استراحت کنید. وسایل نقلیه موجود در این بازی دقیق و کاربردی هستند و روش‌های برداشت در آن‌ها با توجه به شرایط واقعی‌شان در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید صداهای اصلی هر ماشین را شنیده و از سیستم فیزیکی واقع گرایانه آن‌ها نیز بهره ببرید. برندهای معتبری در زمینه دستگاه‌ها و ماشین‌ها حضور دارند که تجربه‌ای حرفه‌ای و سرتاسر هیجان انگیز را به شما خواهند داد. شما می‌توانید گاوها و دیگر حیوانات مخصوص کشاورزی را در اختیار داشته باشید و با آن‌ها یک زندگی لذت بخش و سرتاسر آرامش را داشته باشید.

Cattle and Crops v0.9.6.5 Early-Access (37453) PC-GOG

دانلود-بازی-Cattle-and-Crops

مطالب مرتبط

زندگی شما در بازی Cattle and Crops تنوع بسیار زیبایی خواهد داشت و حتی می‌توانید در بین حالت داستانی یا بازی آزادانه سوئیچ کنید. می‌توانید ماموریت‌هایی را به‌صورت آموزشی سپری کرده و هرچه بیشتر با سیستم شبیه‌سازی بازی آشنا شوید. مزارع شما کم کم زیادتر خواهد شد و بنابراین نیاز پیدا می‌کنید که از مستخدمین استفاده کنید. آن‌ها هنگام برداشت و کاشت به شما کمک می‌کنند و هرکدام هم نرخ ثابتی با توجه به وسعت زمین شما دارند. می‌توانید از آن‌ها در زمینه رانندگی نیز استفاده کرده و برای مثال آن‌ها را برای تحویل بار یا خرید یک‌سری از اقلام استخدام کنید. آن‌ها کارشان را با توجه به خواست شما انجام می‌دهند. شما باید مدام مراقب محصولات خود باشید و نگذارید که رونق از کسب و کار شما رخ ببندد. باید با صفات مختلف خاک آشنا شده و رطوبت و مقدار ph آن‌ها را نیز حفظ کنید. این موارد حرفه‌ای نشانه‌ای کامل برای تجربه یک بازی شبیه ساز حرفه‌ای است که هر گیمری نمی‌تواند از پس آن بربیاید.

info

Cattle and Crops is a new generation of farming simulation designed with special attention to detail. You have the choice: control the vehicles yourself and experience realistic driving or leave the work to your employees, lean back and enjoy the field ballet.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10
Processor: CPU: Intel Dual-Core 2 GHz or similar AMD CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 / AMD Radeon 550 RX or above (with 2 GB VRAM or above)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10
Processor: CPU: Intel Quad-Core 3 GHz or similar AMD CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon 5600 XT (with 8 GB VRAM or above)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code