دانلود بازی Caveblazers Definitive Edition برای کامپیوتر


Caveblazers یک بازی اکشن پلتفرمر است که روی یک محیط فانتزی پیاده سازی شده است. هر بازی به صورت منحصربفردی با تعدادی زیادی از آیتم های جذاب ارائه شده است و بازیکن باید به منظور کشف و ماجراجویی به دل بازی بزند. سلاح ها و ابزارهای زیادی برای کشف در اختیار گیمر قرار گرفته است و وجود یک محیط جالب توجه به خوبی در بازی بازی دیده می شود. نقش شما در بازی در واقع معدن کاو کنجکاوی است که باید غاز تازه کشف شده را بگردید و بتوانید ثروت عظیمی که دارد را برای خودتان کسب کنید. در این بازی شما تنها نیستید و دشمنان زیادی وجود دارند که قصد دارند شما را از هدفتان دور کنند.

هر چه قدر که به سمت عمیق غار می روید، مناطق جدیدی را کشف می کنید و می توانید از سلاح های بهتری برخوردار شوید. البته که در اعماق زیاد، هیولاهای زیادی وجود دارند و حتی سخت تر از مناطق قبل می توانند برای شما دردسر ساز شوند. شخصیت های بازی بسیار هوشمند هستند و در طول سفر با شما همراه خواهند بود.

Caveblazers Definitive Edition PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Caveblazers-Definitive

در طول بازی Caveblazers با کاراکترهای AI زیادی روبرو م شوید که بعضی از آنها دوست و برخی از دشمن خونی شما هستند. سیستم پیشرفته ای برای مسیریابی در بازی به کار برده شده است و بازیکن بدون داشتن هیچ گونه راه فراری، باید بتواند بدون ترس به دل دشمن زده و با نابود کردن آنان، راه خود را به سمت اندوختن ثروت زیاد به پیش گیرد. پنهان کاری و استفاده از هوش برای پیشبرد بهتر در مراحل، بسیار حیاتی است و بازیکن همواره باید انتخاب زیادی را در بازی تجربه کند. سیستم انتخاب محور و اکشن بازی باعث شده است تجربه منحصربفردی را در بازی شاهد باشیم.

به طور مثال شما اگر در یکی از مراحل شکست بخورید، دیگر جان اضافه نمی گیرید و باید از ابتدا کار خود را شروع کنید. هر مرحله ی دانلود بازی Caveblazers شامل ماجراجویی های جدیدی است و موسقی متن زیبای بازی نیز، کمک می کند که تجربه دلنشینی از هر چالش داشته باشید. هیولاهای غول پیکر در جای جای محیط بازی ضور دارند و برای فریب شما حاضر هستند. هر منطقه یک باس قدرتمند دارد و باید بتوانید با استراتژی مختلفی آنها را شکست دهید و مراقب نوچه های آنها باشید. سیستم مبارزاتی بسیار ساده است و شاهد نبردهای سرگرم کننده ای هستیم. خشونت بازی بی حد و حصر است و یک پلتمفرمر خون آلود، با داشتن چالش های مختلف را ارائه داده است. نکته آخر بازی هم مربوط به امکان سفارشی سازی شخصیت ها است که امکان قدرتمندتر کردن و استفاده از سلاح ها و تجهیزات بهتر را فراهم می کند.

info

Caveblazers is an action focused platformer roguelike set in a fantasy world. Each game is unique with procedurally generated levels to explore and a massive amount of items, weapons and equipment to discover. The game takes place in a recently discovered cave, said to hold “unimaginable power”. You play as an adventurer setting out to explore the cave and find out what riches it holds. However, you are not the only one…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, 7, 8 or 10
Processor: Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB
DirectX: Version 9.0

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code