دانلود بازی CHANGE A Homeless Survival Experience برای کامپیوتر


بازی CHANGE یک تجربه تلاش‌برای‌ِبقا برای شخصیتی بی‌خانمان است که در شهری حرکت کرده و با افراد مختلفی روبرو می‌شود. وظیفه‌ی شما اکتشاف، کسب درآمد و پیدا کردن راه‌هایی برای زنده ماندن است. شما باید با افراد مهربان آشنا شده و شخصیت خود را برای ورود به یک زندگی جدید پیشرفت دهید. بازی شامل محورهای زیادی است که بیشتر بحث قلسفی دارند و یک بازیکن حرفه‌ای می‌تواند آن‌ها را درک کند. باید ابتدا با بی‌اعتمادی محض جلو رفته و سپس وارد یک زندگی جدید شوید. بازی طی ۵ ساعت کار ساخت ساخته شده است و به‌روزرسانی‌های زیادی را برای رسیدن به این مرحله تجربه کرده است. بازی داستانی جذاب برای شما روایت می‌کند و بیش از ۱۳۰ قدرت منحصربه‌فرد باری شخصیت بازی تعریف کرده است که کمک زیادی به وی خواهند کرد.

CHANGE A Homeless Survival Experience PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-CHANGE

مطالب مرتبط

رویدادهای بسیاری را در بازی CHANGE می‌بینیم که از ذهن انتزاعی سازندگان بازی نشات گرفته‌اند و شما را به دوستی با شخصیت‌های مختلفی سوق خواهند داد. سعی کنید بهترین دوستان خود را از بین افرادی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید، پیدا کرده و به شهرت برسید. آن‌ها می‌توانند هنگام بروز شرایط بدی همچون درگیری با پلیس، یاری کرده و به اقلام زنده ماندن را به شما برسانند. باید در کار خود پیشرفت کنید و فعالیت‌های بعدی خود را با برنامه‌ریزی صحیحی به سرانجام برسانید. بازی را می‌توانید در اماکن مختلفی ادامه داده و کاملا تصمیم‌گیری برعهده شما خواهد بود. می‌توانید به کشف مناطق مختلف رفته و نیروی از دست رفته خود را دوباره بازیابی کنید. زندگی بی‌خانمان‌ها در این بازی بررسی می‌شود و شما بعد از اتمام بازی، این سختی آن‌ها را درک خواهید کرد. همه چیز برای بی‌خانمان‌ها پیرامون زنده ماندن جریان دارد و بخشی از حقیقت در این بازی روایت خواهد شد. همه چیز توسط توسعه دهندگان بازی به‌صورت کامل بررسی شده است و بنابراین بازی تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را در این زمینه به شما خواهد داد.

info

CHANGE is an emotional homeless survival experience set in a randomly generated city with rogue-like elements. Explore, survive, earn perks, find items and kindness to develop your character and escape to a new life.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2.3 Ghz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256mb Graphics card

Storage: 100 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code