دانلود بازی Close Combat The Bloody First برای کامپیوتر


بازی Close Combat The Bloody First با استفاده از موتور جدید خود تحسین منتقدین را به دنبال داشته است و گیم پلی فوق العاده کلاسیکی دارد. بازی نبردهای جذابی دارد که در طیف گسترده ای از حالت ها دنبال می شود. مناظر سه بعدی شامل دره های باریک و دهکده های متراکمی است که می توانید در ان ها قدم گذارید و ماموریت های خود را انجام دهید. انواع خاص مهمات را می توانید کسب کنید و سطح آنها را ارتقا دهید. همچنین می توانید حرکات واقعی تر و فیزیک نابی را مشاهده کنید و مبارزات خود را پیشرفت دهید. فعالیت های نرماندی هم در بازی بازسازی شده است و برای اولین بار پا به میدان نبرد تونس و سیسیل ها خواهید گذاشت. مبارزات بازی بسیار نزدیک است و نمی تونید زیاد از دشمنان خود پیشی بگیرید.

Close Combat The Bloody First PC-CODEX

دانلود-بازی-Close-Combat-The-Bloody-First

بازی Close Combat The Bloody First بهترین ترکیب حملات را در خودش دارد و باید مثل یک رهبر خوب صبور باشید. در صورت نیاز وسایل نقلیه خود را تقویت کنید و با توپخانه ها و هواپیماهای مختلف در ارتباط باشید. باید مراقب مردان خود باشید و نگذارید که در درگیری ها از بین بروند. لشکر را فرماندهی کنید و پیاده نظام خود را در جایی قرار دهید که کمترین دسترسی به ارتش اصلی شما وجود داشته باشید. سطح تاکتیکی حملات کاملا به شما بستگی دارد و باید تمرکز بالایی در مواقع بحرانی نظیر حضور در تپه های باریک و صعب العبور داشته باشید. شما با جوخه های مختلف می توانید در شرایط جنگی خاصی قرار داشته باشید و فراموش نکنید که برای یادگیری هیچوقت دیر نیست. از خمپاره و اسلحه های ضدتانک هم استفاده کنید و پیروزی را در هر شرایطی برای کشور خود کسب کنید. بازی از نظر گرافیکی عملکرد خوبی دارد و در سمت چپ همه اطلاعات کشورها در روی نقشه نشان داده می شود.

info

Close Combat: The Bloody First is the latest release in the critically-acclaimed Close Combat series, and the first using the new 3D Archon engine. With this Close Combat: The Bloody First combines classic Close Combat tactical gameplay with battles fought across a wide variety of diverse 3D landscapes including craggy ridgelines, narrow valleys and dense villages. The switch to 3D also allows an increase in the level of detail (e.g. the specific types of ammunition used by each weapon are now modelled) with more realistic movement and projectile physics.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: 2GHz processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB DirectX 9 Compatible Graphics Card (2GB recommended)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: An Internet connection is required for 2-player head to head play.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code