دانلود بازی Court of Ashes برای کامپیوتر


داستان بازی Court of Ashes در مورد کشوری است که توسط سربازان خود مورد خیانت واقع شده است و پادشاه طی یک عملیات ترور به قتل می رسد. حال در بحبوحه جنگ شما اتفاقاتی را تجربه می کنید که نیاز به مدیریت دارند. یکی از ۵ مشاور سلطنتی اکنون برای ایجاد یک شورای حکومتی جمع شده اند و سعی دارند که کشور را از حالت بحران خارج کنند. روابط خود را با اعضای دیگر شورا هماهنگ و آنها را متقاعد کنید که از گزینه های مدنظر شما حمایت کنند. تعامل های بازی مبتنی بر روایت هستند و انتخاب هایی خواهید داشت که روی کلیت ماجرا تاثیر دارند. Court of Ashes یک بازی استراتژیک مبتنی بر نوبت است و می توانید مدام شخصیت خود را تغییر دهید. بازی از ۱۸ پایان مختلف برخوردار است و توسط خود شما کنترل می شوند. درگیری و اتحادها را نظاره کنید و تصمیم بگیرید که چه تصمیمی می تواند در موقع جنگ کشور را به مسیر درست هدایت کند. تجربیات زیادی در دادگاه کسب کنید و سعی کنید در محافل دیداری با دشمن بهترین سیاست ها را به کار گیرید.

Court of Ashes PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Court-of-Ashes

بازی Court of Ashes گرافیک خوبی دارد و تمامی کشورها با ایالت ها در آن مشخص هستند. نقش شما کاملا به خودتان بستگی دارد و می توانید دیپلمات یا یک سرباز ساده باشید. چنین روندی شخصیت های خاص خود را می طلبد و ژوپیتر و پادشاه ایفا کنندگان چنین نقش هایی هستند. در این میان وظایف شما در سمت چپ نمایان می شود و می توانید به نوبت اقدام به انجام آنها بپردازید. روابط خود را توسعه دهید و فراموش نکنید و بهتر است دشمنان خود را نزدیک نگه دارید. به سمت سرزمین های دیگر بروید و داستان آنها را بشنوید. داستان گویی حماسی بازی شنیدنی و دیدنی است و شما را به قرون پیشتر خواهد برد.

info

With your king assassinated, and the country in the midst of a war, experience the events that unfurl as one of the five royal advisers now thrust together to create a collective governing council. Manage your resources and allocate them prudently to turn the tides of battle in your favor. Cultivate relationships with your other council members to convince them to support your choices. Filled with narrative-driven interactions and branching choices, Court of Ashes is a turn-based strategy game where you must learn to rule before there is nothing left to rule over.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 bit+

Processor: 1.2GHz

Memory: 4 GB RAM

DirectX: Version 10

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code