دانلود بازی Cryostasis The Sleep of Reason برای کامپیوتر


بازی Cryostasis The Sleep of Reason جز بازی های اکشن و ترسناک محسوب می شود که داستان آن در سال ۱۹۶۸ در یک کشتی هسته ای اتفاق میافتد کشتی به نام (north wind) که در نزدیکی های قطب شمال بر اثر تصادف در هم شکسته و متلاشی می شود .کاراکتر اصلی این داستان یک هواشناس معمولی روسی به نام الکساندر است که با به دست آوردن قدرت فکری خارق العاده می تواند با این اتفاقات مرگبار دست و پنجه نرم کند و ماموریت او بررسی اتفاقات مرگبار داستان است.

او باید جان بسیاری از افرادی که در این کشتی آسیب دیده اند را نجات دهد البته خیلی از آنها هم کشته شده اند . بازماندگان در شرایط خوبی قرار نداشته و هر لحظه به مرگ نزدیک تر می شوند. بازی Cryostasis The Sleep of Reason دارای دشمنان و موجوداتی است که بسیار هولناک هستند و به معنای واقعی مبارزه با آنها نه تنها ترس را در وجود بازیکن می گستراند بلکه عرق را بر پیشانی بازیکن می نشاند. دشمنان دارای توانمندی های خاصی هستند که با با سلاح های گوناگونی که دراختیارتان قرار می گیرد باید به جنگ با آنها بروید حال باید کاراکتر اصلی داستان ما کشف کند که ایا این حوادث عمدی بوده یا بر اثر شرایط اب و هوایی بد اتفاق افتاده است.

Cryostasis The Sleep of Reason PC-GOG

دانلود-بازی-Cryostasis-The-Sleep-of-Reason

بازی Cryostasis The Sleep of Reason دارای ویژگی خاص و منحصر به فردی از جمله Mental Echo است که می توانید به ذهن و افکار دیگر افراد نفوذ کرده و آنها را تغییر دهید حتی گذشته شان را. محیطی هم که برای بازی طراحی شده دارای جزییات هولناکی بسیاری است و نورپردازی صحنه ها و صداگذاری ان که باید حس ترس را هر چه بیشتر به بازیکن القا کند خیلی خوب و حرفه ای آز اب در امده اند و خلق نسل جدیدی از مبارزان و شیاطین و نوع جدال انها با انسان ها این بازی را از دیگر بازی های هم سبک خود متمایز ساخته است و محیط سرد و یخ زده بازی دلهره ی حاکم بر جو آن را بیشتر می کند.

info

Cryostasis: Sleep of Reason is a psychological horror video game developed by Action Forms for Microsoft Windows.

The game story develops with help of a unique system called Mental Echo – the ability to penetrate another character’s memory and change the actions taken by that character in the past. This can involve saving people’s lives by taking over their bodies in their memories and changing the course of history. The game, being set in an arctic setting, employs body heat as a health meter – the player must use heat sources (such as lights or stoves) to replenish health. The gameplay is from a first person perspective.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Graphics: AMD Radeon HD 2900 XT 512MB or NVIDIA GeForce 8800 GTS

System Memory: 2 GB RAM

Storage: 6 GB Hard drive space

DirectX 9 Compatible Graphics Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code