دانلود بازی DAEMON X MACHINA برای کامپیوتر


به میدان نبرد بازی DAEMON X MACHINA خوش آمدید. شما به‌عنوان یک نژاد جدید انسانی که بعد از فاجعه ناپدیدشدن ماه ظاهر شده‌اند، در خز مقدم نبرد سازمانی به نام اوربیتال حضور پیدا کرده اید. شما یک جنگجو هستید که در جنگ ناامیدانه ای برای جاودانگی بشریت حضور دارید. ربات هایی که از هوش مصنوعی بالایی برخوردارند، علیه سازندگان خود شورش می کنند و شما وظیفه کنترل یک ربات جنگجو به نام آرسنال را برعهده دارید. باید با ربات های مزدور نبرد کنید و ماموریت های خود را برای شکست همیشگی آن ها به سرانجام رسانید. مراقب باشید و سعی کنید که از متحدان خود دور نشوید. متحدین امروز می توانند دشمنان آینده شما باشند، پس به هیچ کس اعتماد نکنید. ذهن خلاق آقای کنیشیرو سوکودا و طراحی مکانیکی جذاب ربات های بازی توسط شوجی کاواموری، از DAEMON X MACHINA یک تجربه مبارزه‌ای مکانیکی با سرعت بالا را تحویل مخاطب می دهد.

DAEMON X MACHINA PC-CODEX + DLC Unlocker

دانلود-بازی-DAEMON-X-MACHINA

از ویژگی های بازی DAEMON X MACHINA می توان به درگیری های بزرگ در میدان نبرد پرشور بازی اشاره کرد که در راس آن ها ربات های فاسد وجود دارند. ربات آرسنال مکانیسم نبرد مختلفی دارد و انواع سلاح‌ها و قطعات پیشرفته در ساخت آن وجود دارد که یک بازیکن حرفه ای باید با دانستن مشخصات دقیق آن، اقدام به سفارشی سازی ربات کند. بعد از شکست دشمنان خود، قطعات آن ها را بردارید و سلاح های بهتری برای ربات خود بسازید. می توانید با ربات خود به پرواز درآیید و توسط گزینه های سفارشی سازی متنوع، ظاهر انسانی به ربات خود بدهید. بازی دارای بخش کوآپ کاملی است که در آن می توانید با دوستان خود به مصاف نابودی باس ها بروید. می توانید سراغ انجام ماموریت های نقشه Immortal بروید و ماموریت های اکتشاف در این بخش را انجام دهید. همچنین می توان به نبردهای دوستانه با دیگر بازیکنان هم اشاره کرد که یک به یک یا دو به دو خواهند بود. در این نبردها یک جدول لیدربرد هم وجود دارد که در نهایت در پایان هر دوره، مزدور نمونه انتخاب خواهد شد.

info

You are an Outer, a new breed of human being that appeared in the aftermath of the Moonfall calamity. As a mercenary for the Orbital organization, you are on the front line of a desperate war for humanity’s survival against the Immortals—corrupted AIs that have rebelled against their human creators. Piloting a fully customizable mech known as an Arsenal, you must team up with mercenaries like yourself and complete missions to defeat the Immortals once and for all. But be careful—in a war fought by mercenaries, today’s allies can become tomorrow’s enemies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1/10

Processor: Intel i5-3470 / AMD FX-8300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX 660 / Radeon HD7870

DirectX: Version 11

Storage: 13 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1/10

Processor: Intel i7-6700 / AMD Ryzen 5 2600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX 1060 / Radeon RX580

DirectX: Version 11

Storage: 13 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code