دانلود بازی Delivery from the Pain


اگر از گیمرهای گوشی های هوشمند باشید، حتما نام بازی Delivery from the Pain را شنیده اید! این بازی در پلتفرم گوشی های هوشمند از محبوبیت بالایی برخوردار است و حال، استودیو DigiPotato تصمیم گرفته تا در ۱۲م ژوئن ۲۰۱۹ این اثر موفق را برای پلتفرم PC منتشر کند. سبک بازی ماجراجویانه، تلاش برای بقا و استراتژیک است که شما باید در طی گیم پلی برای زنده ماندن خود تلاش کرده و به مبارزه و جمع آوری غنائم تلاش کنید و با زامبی های خونخوار مبارزه نمایید. شما با سایر بازماندگان نیز در ارتباط خواهید بود و می توانید به آن ها کمک کرده و یا تنها برای نجات خود تلاش کنید. آیا می توانید بدون نیاز به دیگران یا با همکاری آن ها، راهی برای نجات پیدا کنید؟

Delivery from the Pain Big Brothers Legend MULTi9 PC-PLAZA

نسخه کاملا آپدیت شده بازی به v1.0.9550 جایگزین شد

دانلود-بازی-Delivery-From-The-Pain-Big-brothers-legend

داستان از جایی شروع می شود که شرکتی گمان می کند واکسنی برای زندگی ابدی پیدا کرده و واکسن ها را به مردم تزریق می کنند، اما متوجه می شوند خطاهایی در آزمایشات وجود داشته و باعث تبدیل انسان ها به زامبی شد. در این بازی شما بازمانده ای در دنیای نابود شده و وحشتناک زامبی ها هستید که چاره ای جز زنده ماندن و نجات یافتن ندارید و باید برای بقا تلاش کنید، بهتر است در ابتدا پناهگاهی امن برای خود بسازید. شما باید با انواع سلاح های قدرتمند به نبرد با زامبی ها بروید و نقطه ضعفشان را پیدا کرده و شکستشان دهید. در طی سفر ماجراجویانه ی خود بازماندگان دیگری را نیز در مکانهای متفاوت خواهید دید و می توانید با آنها همراه شوید.

ویژگی های بازی Delivery from the Pain:

  • باید با انواع مختلف زامبی روبه رو شوید
  • نقاط ضعف دشمنان را بیابید
  • پناهگاهی مناسب را ایجاد کنید
  • سلاح های مناسب را بسازید
  • غدای های خوشمزه را برای گرفتن قدرت درست کنید

info

In 201x, an anti-cancer research institute announced the discovery of the key to eternal life. In response to this breakthrough, Faith Energy Company concocted a vaccine-driven startup, the “Human X Plan.” However, the vaccine failed, with disastrous results: All infected humans were turned into zombies. The area where you live has been severely affected. To survive, and uncover the conspiracy surrounding the Human X Plan, you begin your journey.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/win8/win10

Processor: 2.0 GHz Dual Core

Memory: 1 GB RAM

Graphics: NV 6600/ATI X700

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Direct Sound

Additional Notes: Mouse and Keyboard;

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/win8/win10

Processor: 2.8 GHz Quad Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NV 8600/ ATI X2500

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

Sound Card: Direct Sound

Additional Notes: Mouse and Keyboard;

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code