دانلود بازی Disgaea 4 Complete Plus برای کامپیوتر


داستان بازی Disgaea 4 Complete Plus پیرامون مفسدان اقتصادی قرار دارد که شیوه‌ی زندگی مردمان دیگر را تهدید کرده و روال شهر را مختل کرده‌اند. در این بین شخصیتی به نام والواتورز را می‌بینیم که خودش را در راس یک انقلاب بزرگ می‌بیند و باید مردمان را به‌درستی هدایت کند. او امیدوار است که رژیم فاسد را از بین برده و امید نجات را برای مردمان جهان به ارمغان بیاورد. متحدین جدیدی را در بازی می‌بینیم که ارتشی را به خدمت گرفته و قصد دارند که در ناآرامی‌های سیاسی، راهی برای نجات جلوی مردم قرار دهند. قلمروی تاریکی را می‌بینیم که انواع و اقسام موجودات شیطانی در ان قدم زده و اجازه نمی‌دهند که کسی کار بزرگی انجام دهد.

گیم‌پلی بازی Disgaea 4 مبتنی بر تاکتیک است و باید ضربات خود را با نهایت فکر بر پیکره دشمن وارد کنید. کودتای بی حد و حصری را در بازی می‌بینیم و گروهی از شخصیت‌های مختلف نیز در این کودتای بزرگ نقش دارند. همه‌ باید با همدیگر متحد شده و در برابر سیاست‌های رهبر این جامعه انقلاب کنند. ویژگی‌های جالبی را در بازی می‌بینیم و در کنار تجربه‌ی کمپین بازی، می‌توانید با سایر بازیکنان نیز در بخش چندنفره یک تجربه‌ی اکشن و تمام‌عیار داشته باشید.

Disgaea 4 Complete Plus Build 5445189 PC-CHRONOS

دانلود-بازی-Disgaea-4-Complete-Plus

بازی Disgaea 4 Complete Plus دیالوگ‌های جالبی از شخصیت‌های معروف مجموعه دارد و راوی هم آن‌چه که در بازی می‌گذرد را برای شما بازگو می‌کند. گروه‌های مختلفی از بچه‌ها تا خون آشام‌ها گرفته در بازی حضور دارند و هرکدام نیز می‌توانند قدرت‌های منحصربه‌فردی داشته باشند. والواتورز آموزش دیده است و می‌تواند مهارت دیگر دوستان خود را در یک مسیر قرار داده و از آن‌ها برای چیره شدن بر دشمنان استفاده کند. شما باید حملات خود را به‌صورت تاکتیکی ادامه داده و نقاط ضعف دشمنان خود را پیدا کنید. هیچ چیز ساده نیست و باید با همراه داستان، کم کم خودتان را برای نبردهای اصلی آماده کنید.

info

A Bloodless Coup: Lead the incomparable Valvatorez, a vampire bound by promises, and the ramshackle cast of werewolves, angels, failed Final Bosses and more in a story of love, loss and…Presidential politics!?

Disgaea now, Disgaea FOREVER: – Level to 9,999? Make it happen. Custom maps? Build your own! Barge into other players games on a flying pirate ship*? WHY NOT!?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Intel Core i3-2100 3.1GHz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 560 Ti

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Intel Core i5-6500 3.2GHz or AMD equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 750 Ti

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید. حتما بازی را در یک مسیر کوتاه مثلا D:Games اکسترکت کنید.

3) محتوای درون پوشه Crack را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید.

4) توسط فایل اجرایی Disgaea4pc.exe بازی را به صورت Run as Administrator اجرا نمایید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code