دانلود بازی DOOM 64 برای کامپیوتر


بازی DOOM 64 برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ روی نینتندو ۶۴ عرضه شدد. حال بعد از گذشت چندین سال از تجربه‌ی موفق و خاطره‌انگیز آن، کاربران PC هم می‌توانند آن را تجربه کنند و لحظات شیرین و نوستالژیک خودشان را مرور تازه‌ای کنند. بازی همراه با DOOM Eternal عرضه شده است و بعد از تجربه‌ی جنون واقعی با آن، می‌توانید با دوم ۶۴ خاطرات شیرین گذشته خود را زنده کنید. در این اثر باید با شیاطین نبرد کنید و در نهایت مادر این شیاطین نفرین شده، در برابر شما حاضر خواهد بود تا با خشونت تمام او را متوقف سازید. برای رسیدن به چنین مرحله‌ای باید ۳۰ سطح جذاب و خاطره‌انگیز را گذر کنید و موفق به کسب امتیازات لازم آن شوید. همان سبک و گرافیک همیشگی در بازی دیده می‌شود و تغییری در این زمینه صورت نگرفته است. سیستم ضربان قلب خاص بازی همچنان برقرار است و حتی مراحل مخفی و امتیازات پنهان آن را هم می‌توانید کسب کنید.

DOOM 64 PC PROPER-SiMPLEX | FitGirl Repack

دانلود-بازی-DOOM-64

در بازی DOOM 64 سعی کنید که سلاح‌های ناب را کسب کنید، تا با خشونت تمام و اکشن سریع بتوانید شیاطین پس فطرت را نابود کنید. به تهدیدهای شیطانی مادر این موجودات پایان دهید و سعی کنید که اسرار پیشرفته بازی از در سال‌های گذشته خلق شده‌اند را پیدا کنید. با گذشت این همه سال، هنوز هم سبک خاطره انگیز بازی DOOM 64 به چشم می‌خورد و می‌فهمیم که این مجموعه‌ی ارزشمند چرا تاکنون جذاب و اثرگذار باقی مانده است و هنوز هم یکی از اکشن‌ترین و خون‌بارترین بازی‌های شوتر اول شخص محسوب می‌شود. اکشنی که همه‌ی ما دوست داریم آن را تجربه کنیم و بازی‌های جدید این مجموعه با گرافیک و سلاح‌های خارق‌العاده‌شان، نمی‌توانند از لذت تجربه‌ی نسخه‌های ابتدایی این سری بکاهند. این تجربه در کنار بازی خوبی مثل DOOM Eternal هنوز هم لذت بخش است و نمی‌توانید از آن چشم پوشی کنید.

info

DOOM 64, originally released on the Nintendo 64 in 1997, is now available for the first time on PC. Fight against demons in your crusade to hunt down the Mother of Demons and stop Hell’s invasion. As you battle through more than 30 action-packed levels, be on the lookout for enhanced weapons and secrets to help you put an end to the demonic threat.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-750

Memory: 8 GB RAM

Graphics: R7 240 | GTX 660 | Intel HD 530

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-2400 | AMD Phenom II X6 1075T 3.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 780 | R9 290X

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code