دانلود بازی Door Kickers Action Squad v1.2.4 برای کامپیوتر


بازی Door Kickers Action Squad با ارائه فضای بازی های قدیمی می تواند شما را سرگرم کند و یک اکشن تمام عیار در سبک Side-Scroller ارائه کند. شما باید با افراد شرور رقابت کنید و در ساختمانی نامشخص در آمریکا این نیروها را از بین ببرید. درهای ورودی را نابود کنید و با انتخاب یک سلاح مناسب، نیروها را نابود کنید. باید فاصله مناسبی از نیروها داشته باشید و تا می توانید خشاب خود را پر نگه دارید. با توجه به اینکه نیروهای شر مدام حمله می کنند، تنظیم درست خشاب اهمیت بالایی دارد. از هم تیمی های خود کمک بخواهید و سعی کنید که از طرح های استراتژیک برای حملات خود بهره ببرید. گرافیک بازی از جزئیات بسیاری برخوردار است و شاهد پنج شخصیت قابل بازی و ناب در بازی هستیم. می توانید ۶۰ سطح خطی را تجربه کنید و بیش از ۴۰ سلاح در طول بازی برای خود بدست آورید.

Door Kickers Action Squad v1.2.4 PC-GOG

Door Kickers Action Squad v1.2.3 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Door-Kickers-Action-Squad

بازی حالت چندنفره آنلان هم دارد و می توانید توانایی های هر بازیکن را شناخته و به سراغش بروید. بیش از ۴ ماموریت در بخش داستانی خواهید داشت که دشمنان بسیاری سعی در متوقف کردن شما خواهند داشت. حیله در بازی اهمیت بالایی دارد و معمولا باید از اتاق های فوقانی و خاص برای حملات خود استفاده کنید. شاید خنده دار باشد که درب اتاق ها اهمیت بالایی دارند و باید با ضربات مهلک ابتدا آنها را نابود کنید. اصلا مشخص نیست که پشت هر در چه خبر است و تنها با شکستن آن است که آشکار خواهند شد. شما نوار سلامت دارید و سلاح هایی که حمل می کنید هم در پایین صفحه نمایش داده می شوند. ریتم بازی طوری است که فرصت سرخواراندن ندارید و باید مدام با سلاح خود شلیک کنید. می توانید نارنجک پرتاب کنید و از دوستان خود کمک بخواهید که حواس دشمنان را پرت کنند.

info

Door Kickers: Action Squad is a crazy old school side-scroller action game that puts you in the role of a SWAT trooper and sends you to deal with the bad guys in Nowhere City USA.

Choose your gear, then kick the doors down and face the action. Adapt and react by the seat of your pants, and if needed – restart without a care and rethink. Master weapons recoil and time your reloads, use distance and cover to your advantage and use the in-game Strategic Abilities to decide for yourself when healthpacks or gear refills are needed, or if that team-mate of yours is worth saving. Or just save up the Points earned and unleash your Ultimate to waltz through that tricky final room.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista

Processor: 1 GHz

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 3D Accelerated 128MB Graphics Card

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space

Sound Card: Yes

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: 2 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 3D Accelerated 512MB Graphics Card

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space

Sound Card: Yes

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code