دانلود بازی Dragon Age II Ultimate Edition برای کامپیوتر


داستان بازی Dragon Age II در مورد فردی به نام هاوک (Hawke) است که پس از حمله Darkspawnها به شهر و خانه آن ها، همه مردم را می کشند و شهر را به خاک و خون می کشند. چیزی از شهر لوترینگ (Lothering) باقی نمانده و حال هاوک همراه خواهر و مادر خود از خانه فرار می کنند. در میان راه، آن ها با خطرناک ترین نیروهای Darkspawn روبرو می شوند و سرانجام جان سالم به در می برند.

Darkspawn به شهرهای زیادی حمله و همه جا را نابود کرده است. معدود شهرهایی توانسته اند از آتش این نیروی شر دور بمانند. یکی از این شهرها کرکوال (Kirkwall) است. خانواده هاوک که قبلا در کرکوال زندگی می کردند، برای پناه به آنجا می روند، ولی مشاهده می کنند که از مکان های مختلف، تعداد زیادی مردم به این شهر پناه آورده اند و به همین خاطر دولت که دیگر جایی برای مردم ندارد، دروازه های شهر را روی آن ها می بندد. حال هاوک و خانواده اش باید راهی برای ورود به شهر پیدا کنند که به قیمت خوبی برای آن ها تمام نمی شود.

Dragon Age II Ultimate Edition PC-ElAmigos

دانلود-بازی-Dragon-Age-II-Ultimate-Edition

مطالب مرتبط

داستان بازی Dragon Age II هر چند غنی و درگیر کننده است، ولی یک تفاوت عمده با نسخه قبل دارد. در بازی Origins داستانی حماسی را پیش رو داشتیم، ولی در بازی Dragon Age II داستان بیشتر مرموز و شخصی تر شده است. البته این تغییر لطمه ای به بازی نزده و اتفاقا نوعی تنوع در روایت داستان ایجاد کرده است.

از لحاظ تکنیکی گرافیک بازی Dragon Age II هیچ حرفی برای گفتن ندارد. فریم بازی روی ۶۰ ثابت است و این خود یک نکته مثبت است، ولی بافت ها خیلی ضعیف هستند. بعضی محیط ها خیلی خلوت و بدون جزئیات هستند، اما چیزی که بازی را از لحاظ بصری ممتاز می کند، طراحی هنری زیبای آن است. رنگ آمیزی گرم در کنار سبک کارتونی گرافیک، خیلی زیبا شده است.

طراحی ها خیلی حرفه ای هستند و شخصیت ها از جزئیات بالایی از نظر هنری و طراحی برخوردار هستند. محیط های داخلی و یا شهر با معماری خیلی هنری کار شده اند. Draw to Distance هم همانند یک نقاشی آب رنگ تاثیر گذار و وسیع است. وقتی هوا تاریک می شود، کوچه های زیبایی را در شهر می بینید که با نور مشعل های زرد خیلی زنده به نظر می رسند و در طول روز گرمای آفتاب سوزان را بر سطح آن حس می کنید. Dragon Age II را نباید به چشم یک بازی واقع گرا از لحاظ بصری نگاه کرد، بلکه باید به آن مثل یک نقاشی نگاه کرد که با ذوق هنری طراح آن همراه بوده است.

info

You are Hawke, a refugee seeking to escape the darkspawn-plagued land of Felderen and become Champion of Kirkwall. Rise to power and fight epic battles while making decisions that determine the course of civilization. Your pursuit of power begins now. How will you seal your place in history?

Game Features:

Cinematic storytelling. Experience a decade’s worth of battles and intrigue thanks to a nonlinear narrative that keeps the action coming. A redesigned dialogue system gives more context to your decisions and helps players create a fully realized, multi-dimensional character.

Customize your fight. Dozens of spells and three battle companions give players endless options in battle. Stay in the moment with fast-paced action combat, or pause the battle and make every move count by issuing individual orders.

Make bigger moves. Your actions carry greater weight than ever and you’ll need to think long-term because you have an entire decade to reach your goal. Every dialogue and battle decision affects your standing with party members. Maximizing your friendship opens up more options.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: with SP3, with SP2, or Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater; AMD Athlon 64 X2 (or equivalent) running at 1.8 GHz or greater

RAM: 1 GB (1.5 GB Vista and Windows 7)

Video: ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MB; NVIDIA GeForce 7900 GS 256 MB cards

Hard Drive: 10 GB

Sound: Direct X 9.0c Compatible Sound Card Windows Experience Index: 4.5

سیستم پیشنهادی:

CPU: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz Processor or equivalent; AMD Phenom II X3 Triple core 2.8 GHz or equivalent

RAM: 2 GB (4 GB Vista and Windows 7)

Video: ATI 3850 512 MB or greater; NVIDIA 8800 GTS 512 MB or greater

DirectX 11 Video: ATI 5850 or greater; NVIDIA 460 or greater

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code