دانلود بازی Drake Hollow برای کامپیوتر


بازی Drake Hollow داستانی جالب دارد. قضیه از این قرار است که موجوداتی در سرزمینHollow به نام Drakeها وجود دارند که محل سکونت آن‌ها توسط گروهی شرور به‌نام Feral گرفته شده و تمامی چیزهای خوب این سرزمین را اشغال کرده‌اند. حالا شما باید به کمک Drakeها رفته و به آن‌ها غذا و امکانات برسانید و همراه آن‌ها شوید تا سرزمین Hollow را از دست دشمنان پس بگیرند. شما باید تعادل دقیقی در رساندن منابع به Drakeها داشته باشید چراکه هرلحظه، آن‌ها نیازمند چیزی خاص هستند. آیا شما می‌خواهید برج‌های فلزی و تدافعی قوی را اول بسازید یا منابع کریستالی جمع کنید تا Drakeها را پرورش بدهید؟ این بازی را می‌توانید به‌صورت تک‌نفره یا همراه با دوستان خود به‌صورت مالتی‌پلیر تجربه کنید.

Drake Hollow Build 5488300 PC-valtrix1982

دانلود-بازی-Drake-Hollow

این بازی ترکیبی از شبیه‌ساز کشاورزی فانتزی، دفاع از زمین و ماجراجویی اکتشافی است. بازیکنانی که به دنیای اسرارآمیز Hollow پا می‌گذارند وظیفه دارند که از ساکنان دوستانه و گیاهی آن‌جا که به Drakes معروف هستند، محافظت کنند. در درجه اول برای این کار لازم به ساخت ساختمانی است که بتواند تمامی نیازهای آن‌ها که شامل تهیه غذا و آب برای تأمین نیاز مثل تردمیل و سامانه انرژی خورشیدی برای تولید برق، توپ‌های یوگا و نمایش عروسکی برای سرگرمی و حتی نرده‌های برقی برای محافظت از خود می‌شود، را تامین کند. Drake‌ها دائماً مورد تهدید Feral‌ها، موجوداتی کمتر صلح طلب که فراتر از مرزهای دهکده زندگی می‌کنند، قرار می‌گیرند. بازیکنان چه تصمیم داشته باشند به‌تنهایی با این چالش رو‌به‌رو شوند یا با دوستان خود هم تیمی شوند، باید Feralها را ازطریق مبارزه‌ی مستقیم‌ یعنی با استفاده از nail gun و راکت تنیس یا با ساخت دفاع‌های اتوماتیک عقب برانند. سپس بازیکنان باید برای جمع آوری وسایل مورد نیاز برای گسترش دهکده‌های متحرک خود‌، به اکتشاف بیشتر در دنیا Hollow بپردازند و با جلو رفتن فصل‌ها در بین مناطق ایجاد شده به‌صورت پویا سفر کنند.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

Welcome to The Hollow, a blighted and dying place, and home to the Drakes.

Drakes are the vegetable folk native to these parts, and they need your help. They’re hungry, thirsty, and need a place to sleep. They can literally die of boredom. It’s on you to save them. Build gardens to provide them with food, wells for water, and yoga balls and puppet shows to keep them entertained. Even treadmills and solar panels to generate power for Tesla coils and electric fences, as you will quickly see they need some protecting…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64 Bit

Processor: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon R7 360 2GB

Network: Broadband Internet connection

Storage: 7 GB available space

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال است. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین آپدیت نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) بازی را توسط فایل اجرایی موجود در آدرس زیر می‌توانید اجرا کنید:

Drake Hollow / DrakeHollow / Binaries / Win64 / DrakeHollow-Win64-Shipping.exe

—————

آموزش استفاده از کرک آنلاین:

کرک آنلاین بازی در پوشه “Steamworks.FiX” قرار دارد که می‌توانید از آن برای بخش آنلاین بازی استفاده کنید. دقت کنید که آنلاین شما به‌صورت اتصال به سرور سایر کاربران می‌باشد و قرارنیست به سرورهای رسمی این بازی متصل شوید. آموزش استفاده از این کرک آنلاین، در فایل NFO به‌صورت کامل توضیح داده شده است.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code