دانلود بازی Evan’s Remains برای کامپیوتر


بازی Evan’s Remains یک اثر ماجراجویانه و پر رمز و راز است که حول پیدا کردن یک پسر مفقود شده جریان پیدا می‌کند. این پسر ایوان نام دارد و شما باید روایاتی الهام گرفته از دیگر بازی‌های ماجراجویانه را پی گرفته و در نهایت آن را بر طبق منطق خودتان به پیش ببرید. سبک گرافیکی بازی شباهت زیادی با آثار ژاپنی دارد و قرار است که گیم پلی دو بعدی بازی روی آن استوار شود. بازی سرتاسر پلتفورمرهای جذاب و چالش برانگیز است و یقینا از تجربه آن لذت خواهید برد. داستان بازی زمانی پیش خواهد رفت که شما دو یا سه پازل پشت سر هم را حل کنید. بدین ترتیب مکانیسم‌های جدید در پازل‌های آینده به روی شما باز می‌شود و می‌توانید در چالش‌های بعدی نیز شرکت کنید. توانایی بازیکن در حل این چالش‌ها اهمیت زیادی دارد و هرچه قدر که بازی را بیشتر تجربه کنید، در آینده کار ساده‌تری خواهید داشت. معماها گاها به‌صورت ترکیبی برای‌تان ظاهر می‌شود و احتمالا باید دو یا سه مکانیسم جدید را به‌صورت همزمان اجرا کنید.

Evans Remains MULTi8 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Evans-Remains

بازی Evan’s Remains در مورد پسری به‌نام ایوان است که نبوغ وی ستودنی است. روزی نامه‌ای با امضای خودش به دست شخصیت اصلی بازی می‌رسد و به او گفته می‌شود که او در جزیره‌ای در اقیانوس آرام گرفتار شده است. هیچ کس دلیل آن را نمی‌داند، اما به‌هر حال دخترک ماجرای ما به‌نام دیزی باید اعزام شده و در پی او باشد. کنترل این دختر در اختیار شما است، اما اطلاعات چندانی در مورد آن نمی‌دانیم. همه چیز در مورد نبوغ پسر در بازی آشکار می‌شود، اما هنوز دیزنی ماجرای ما شخصیتی ناآشنا برای بازیکن تلقی می‌شود. دیزنی دنبال پاسخ به سوالات خودش خواهد بود و کم کم و با حل کردن پازل‌ها، می‌تواند ماجرای خودش را نیز شکل بدهد. این پسر و دختر به‌آرامی به همدیگر نزدیک خواهند شد و این نزدیکی به‌معنای حل شدن بسیاری از معماها همچون دلیل گم شدن این پسر نیز خواهد بود.

info

Evan’s Remains is a mystery-thriller puzzle adventure about finding a missing boy: Evan. The game combines logic-based platform puzzles with narrative inspired by Japanese graphic adventure games.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/8.1/10 x86 or x64

Processor: Intel Core2 Quad Q8200 (4 * 2330) / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100)

Memory: 4 GB RAM GB RAM

Graphics: DirectX10-compliant card with minimum 512 MB RAM

DirectX: Version 10

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista/7/8/8.1/10 x86 or x64

Processor: Intel Core2 Quad Q9400 (4 * 2666) / AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400)

Memory: 4 GB RAM MB RAM

Graphics: GeForce GTS 450 (1024 MB) / Radeon HD

DirectX: Version 10

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code