دانلود بازی Exception برای کامپیوتر


Exception یک بازی پلتفورمر جنگی است که روی یک سیستم کامپیوتری ساخته شده است. ویروسی به نام توتالیتاری به سیستم رخنه کرده است و یک عضو به تنهایی باید بتواند سیستم را پاکسازی کند. نبرد علیه این ویروس وحشیانه شروع شده است و به طور تخصصی شاهد رفلکس های خودکاری هستیم که سیستم علیه این ویروس از خودش بروز می دهد. حملات دقیق برای سرنگونی این ویروس ایجاد می شود و ترکیبی از گرافیک دوبعدی و سه بعدی را در بازی می بینیم. چالش ها و فرصت های زیادی پیش روی شما وجود دارد که بتواند مکان خود را تغییر دهید و در نهایت موجب تغییر معماری کامپیوتر در این مورد به خصوص شوید. موسیقی متن بازی از یکی از بهترین آثار Synthwave مونتاژ شده است و می توانید مکملی عالی از زیباشناسی و اکشن را داشته باشید. شما باید تمامی دشمنان خود را با یک ضربه نابود کنید و صحنه هایی پر از جرقه را در محیط بازی ایجاد کنید.

Exception PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Exception

بازی Exception داستانی در مورد فروپاشی و خلا قدرت فاشیستی است که در یک سیستم کامپیوتری پیاده سازی شده است و انواع حملات را در آنجا می بینیم. زنجیره ای از حملات توسط کامپیوتر صورت می گیرد و خلاقیت سازندگان در این زمینه قابل تحسین است. شما باید سریع تر محیط های مختلف کامپیوتر را کشف کنید و استراتژی های حمله خود را بهبود بخشید. باید بیشترین امتیازات را کسب کنید و بتوانید استراتژی خود را مقام تغییر دهید. بیش از ۸۰۰ مرحله در بازی دیده می شود که قابلیت طراحی مراحل جدید هم به بازیکنان داده شده است. هرکدام از سطوح شامل یک معمای پیچیده است که روی المان های محیطی استوار شده است و می توانید با کشف سرنخ ها، همه آنها را حل کنید. سبک هنری بازی هم قابل تحسین است و به خوبی تعریف های یک سیستم کامپیوتری در آن کار شده است.

info

Exception is a combat platformer set inside a computer system which has been hijacked by a totalitarian virus. A lone member of the system must step up to lead the resistance and battle against this brutal regime. Expertly combine razor sharp reflexes with elaborate attacks to topple the virus and restore freedom.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+ and above

Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Dedicated graphics card – AMD 5750 or Nvidia GTS 250 equivalent with 512MB VRAM

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code