دانلود بازی Fallout New Vegas


Fallout عنوانی است که مرز های عناوین RPG را جا به جا کرد. در زمان عرضه نسخه سوم یعنی Fallout 3 موفقیت به اندازه ای بود که Bethesda ناشر این سری بعد از عرضه DLC های متفاوت و پیاپی اقدام به عرضه یک Spin off با کیفیت به نام Fallout New Vegas کرد. این عنوان تا حدی تازه و بزرگ بود که علی رقم شباهت های بسیارش به نسخه قبلی توانست متفاوت باشد و به نوبه خود بسیار عالی عمل کند…! تفاوت اصلی بازی Fallout New Vegas در بخش گیم پلی و روایت داستان آن شکل می گیرد. چرا که اصل ماجرا یعنی دنیا هنوز هم سر جای خودش است. دنیا همواره نابود شده است. تاریک است و بی آب و علف و این حقیقت این دنیاست…

۳ سال از وقایع داستانی Fallout 3 می گذرد. چین با سلاح های اتمی بی شمار خودش به آمریکا حمله می کند. آتش می زند و می سوزاند. هیچ جایی را نمی توان امن دانست. مردم در ترس و وحشتند. آتش چراغ خانه هاست و همه چیز نابود شده است. دولت آمریکا اعلام می کند که در زیر زمین پناهگاه هایی درست کرده است که در آن جا مردم می توانند در کمال امنیت زندگی کنند. در حالی که این پناهگاه ها یا دریچه ها در حقیقت مکانی برای آزمایش به روی انسان است. هر سخن و دیالوگی که در بازی Fallout New Vegas می شنوید راهنمای شما به شمار می رود و باید از آن استفاده کنید. هر بخشی از بازی داستانی غنی دارد و روایت داستان توسط انواع بخش ها صورت می گیرد. گاهی با نگاه شما به یک محیط. گاهی نیز با شنیدن سخنی از یک دوست یا دشمن. نکته قابل توجه این است که تمام عناوین این سری از بخش پناهگاه ها یا همان دریچه ها آغاز می شدند اما در این نسخه داستان کاملا متفاوت است.

Fallout New Vegas Ultimate Edition v1.4 PC-I_KnoW

دانلود-بازی-Fallout-New-Vegas-Ultimate

مطالب مرتبط

شخصیت اصلی عنوان به عنوان یک پیک بازی را شروع می کند. پیکی که باید بسته ای را به شهر پریم(Primm) برساند. جالب این جاست که خود شخصیت هیچ ایده ای نسبت به محتوی این جعبه ندارد. او در راه خود پیش می رود که ناگهان گروهی به او حمله می کنند و او را بی هوش می کنند. شما زمانی به هوش می آیید که دکتری بالا سر شماست و شما را درمان کرده است. اما هیچ خبری از آن بسته نیست. و شما هم اکنون باید از شهر تا بیابان را به دنبال این بسته بگردید و این حقیقت را دنبال کنید که چه کسی شما را بی هوش کرده است؟ محتوی آن جعبه سری چه بود؟ چرا آن ها شما را بی هوش کردند؟ و هزاران سوال دیگر که در اوج زیبایی داستانی پاسخ آن ها را خواهید یافت… البته نباید مراحل فرعی را فراموش کرد. مراحل فرعی این عنوان جدا از گیم پلی با کیفیت خود و داشتن محیط های جذاب از داستانی غنی نیز برخوردار می باشند و به طور کلی داستان بخشی از این عنوان است که حتی در کوچکترین مکان ها فراموش نشده است و همواره با کیفیت به آن توجه شده است.

جدا از این داستان غنی بازی Fallout New Vegas نحوه روایت آن نیز فوق العاده است و باید پذیرفت بازهم این عنوان به مانند نسخه های قبلی در بخش داستان هیچ کم و کاستی نذاشته است… شخصیت پردازی نیز به همین با کفیت بوده است. در هر بخشی از داستان شما با شخصیت های مختلف و جالبی رو به رو می شوید. مانند روباتی که خواستار تغییر در وگاس است و شخصیت پردازی اش تا اندازه ای فوق العاده است که شما هیچ کم و کاستی در رفتار و کار های او مشاهده نمی کنید. حرف هایش برای شما اهمیت پیدا می کند و رفتارها و نگاه ها و برخورد هایش را درک می کنید. در بازی گروه های مختلفی نیز وجود دارند. آن هایی که با دولت یا بر علیه آن هستند. گروه های آشوبکار و … و… که در مواجهه با هر کدام از آن ها باید انتظار رفتار و عملکرد خاصی را داشته باشید. اصولا شخصیت پردازی های مختلف و ایجاد خطوط زیبای داستانی باعث شده است که این عنوان در این نسخه کاملا راضی کننده باشد.

منبع توضیحات: گیم‌فا

info

With the Ultimate Edition, Bethesda Softworks offers you the chance to double-down and get the complete package of New Vegas fun. The Fallout: New Vegas Ultimate Edition includes the full suite of highly acclaimed add-on content: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, and Lonesome Road. To sweeten the pot, you’ll be armed with the latest cache of unique weapons, ammo types and recipes from the most recent add-on packs: Courier’s Stash and Gun Runners Arsenal. Whether you’re a seasoned explorer of the Mojave or playing the game for the first time, you’ll find there are more friends and enemies to make, more consequences to your actions and more opportunities to live in glory or infamy throughout the Wasteland. The choices you make will be as crucial to your survival as ever.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows (7, 8, 10)

Processor: Dual Core 2.0GHz

Memory: 2GB RAM

Hard Disk Space: 10GB free space

Video Card: NVIDIA GeForce 6 series, ATI 1300XT series

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code