دانلود بازی Fictorum v2.0 برای کامپیوتر


دانلود بازی Fictorum که در سبک اکشن RPG با محیط تخریب پذیر می باشد توسط گروه PLAZA کرک و منتشر شد. در بازی Fictorum که یک عنوان اکشن، جادویی و نقش‌آفرینی است، بازیکنان کنترل یک جادوگر را بر عهده دارند و تنها بازمانده بوده که در یک امپراتوری دینوکراتیک است و در آن با جادو به دیگران ظلم و ستم می‌شود.

بنابراین، بازیکنان باید با این قدرت جادویی مبارزه کنند. در این عنوان، مجموعه‌ای از قدرت‌های متنوع وجود دارد که در آن می‌توان کارهایی چون فراخوانی شهاب‌های شعله‌ور، ایجاد ستون‌های روشنایی و غیره است. علاوه بر این، می‌توان تغییرات اساسی در نحوه‌ی استفاده از طلسم برای مقابله با یک وضعیت منحصر به فرد تغییر داد. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند یک حمله منظم پلاسمایی را با یک فرمان به توپ انفجاری همراه با تخریب ایجاد کنند.

Fictorum Observer v2.0 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Fictorum

بازی Fictorum هم‌چنین دارای نقشه‌ی جهانی به‌صورت روتین با محیط‌هایی با قابلیت نابود شدن را برای بازیکنان فراهم کرده است. در پایان لازم به ذکر است، این عنوان برای رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۷ مرداد منتشر شده است. هم‌چنین فعلا هیچ خبری از نسخه‌ی کنسولی برای عنوان مذکور نخواهد بود. از ویژگی های این بازی انتشار آن در شبکه GOG می باشد. شما در این بازی به جای این که در نقش یک پس روستایی که به نیروهای خود باور ندارد و از دشمنان فرار می کند، در نقش یک انسانی شرور می باشید که فقط می خواهد انتقال بگیرد و از هیچ حرکت بی رحمانه ای خودداری نمی کند.

به دلیل وجود چالش های فراوان، این سحر و جادو که کل روستا را فراگرفته باید فروکش کند و جلوی این فرمانروایی پراکنده گرفته شود. از راهزنان و کارمندان تمامی سازمان ها سبقت بگیرید و در انتقام گیری به هیچ کسی رحم نکنید! بازی از ویژگی تولید نقشه به صورت تصادفی استفاده می کند و تمامی محیط هایی که در این نقشه های تصادفی تولید می شوند قابلیت تخریب پذیری به صورت پویا و کامل را دارند.

info

 A reign of terror never feels so satisfying as when you leave a literal pile of rubble in your wake. Giving wizards a much-needed makeover, Fictorum is an action role-playing game that features fully-destructible structures, a randomized node-based world map, and a satisfying magic system with on-the-fly spell shaping and customization.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+ 64 bit
Processor: Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 760 or equivalent
Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code