دانلود بازی Gronions برای کامپیوتر


داستان بازی Gronions در مورد اتفاقاتی است که در کهکشان روی داده است. قهرمانی به نام گریونیون خود را فدا کرده است تا از اثر NIX روی کهکشان محافظت کند. اتر NIX حاوی یک انرژی بزرگ است که می‌تواند قدرت زندگی بخشی یا ویرانی داشته باشد. نبردی را در بازی می‌بینیم که موجودات شیطانی در آن شکست خورده و هم اکنون قهرمان جدیدی همراه با تکنولوژی و شجاعت تمام وارد شده است. او برای محافظت از زندگی در بربر تاریکی بلند شده و سعی می‌کند که امپراطوری‌های بزرگ و ترسناک جهان را شکست دهد. او عفونتی را در جهان هستی می‌بیند و در صدد نابودی آن است. اما او تنها است و به کمک شما نیز نیاز دارد. این بازی در سبک اکشن تک نفره دنبال می‌شود و گیم پلی بازی نیز بسیار سریع است. ماجراهای اکشن بازی همراه با طیف وسیعی از المان‌های گرافیکی و تکنیکی در اختیار شما قرار گرفته است و می‌توانید در اکوسیستم‌های مختلف حرکت کرده و از پرتاب سنگ‌های فضایی لذت ببرید.

Gronions PC-CODEX

دانلود-بازی-Gronions

مطالب مرتبط

در بازی Gronions یکسره به داستان اصلی شیرجه خواهید زد و محیط زیستی را می‌بینیم که بر پایه کتاب رائول پرادا پیاده سازی شده و توسعه دهنده بازی تلاش زیادی برای پرداخت صحیح آن داشته است. بازی از رودخانه‌های یخ زده و جزایر آتشفشانی جذاب تشکیل شده است و حرکت در بین آن‌ها نیز می‌تواند جالب باشد. سرنوشت شما هم اکنون به سه عامل مهم بستگی دارد و ماجراهای شما را نیز رقم خواهد زد. افسانه خود را در دنیای فضایی جعل خواهد کرد و باید از اکوسیستم کلی استفاده کرده و از المان‌هایی که اتر NIX را تحت خطر قرار می‌دهند، دوری کنید. نبردهای فضایی بازی بر پایه تسلط و قدرت شما است و باید راهی برای هدایت آتش به دشمنان خود پیدا کنید. نبرد بازی در حد جنگ ستاره‌ای نخواهد بود، اما بسیاری از المان‌های پرواز و استفاده از مهارت را در آن می‌بینیم.

info

Long time ago, a great galactic battle took place, where a Gronion hero sacrified himself to protect the Ether NIX, an energy that provides the power of life or destruction, during this battle, a giant Droppah and legions of evil creatures were defeated, and now, a new hero has arrived with advanced technology and courage, to protect life from darkness, his name is Groom, he needs your help to defeat fearsome emperors and destroy the infection that threatens the universe.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1/10 64bit

Processor: Intel i5-2400/AMD FX-4300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB)

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Mouse

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1/10 64bit

Processor: Intel i7-4770/AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Mouse

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code