دانلود بازی Hovership Havoc برای کامپیوتر


Hovership Havoc یک شوتر سوم شخص جذاب فضایی است که سرعت بسیار بالایی دارد و می توانید آن را در کارخانه بزرگی از رباتیک ها تجربه کنید. دشمنان شما همگی ربات هستند و باید سریعا با سلاح خود به طرفشان حمله ور شوید. بازی دارای توانایی های بخصوصی است که به شما داده می شود و می توانید آمار خود را انتقال دهید. ترکیبی از الگوهای دشمنان در بازی وجود دارد تا آنها دچار تکرار نشوند و همواره هوش مصنوعی شان برایتان جذاب باشد. سلاح ها منحصربفرد هستند و هرکدام دید خاصی به شما می دهند.

دشمنان در ۱۵ نوع حضور دارند و می توانید هرکدام در ادامه قابلیت هایشان پیشرفت می کند. رباتیک ها غول های کشنده ای هستند که فضا را به تسخیر خود درآورده اند و اجازه نفس کشیدن هم به شما نمی دهند. بازی از موس و کیبرد پشتیبانی می کند و مطمئن باشید که به شکل اعتیادآور اسیر این بازی خواهید شد.

Hovership Havoc PC-PLAZA

دانلود-بازی-Hovership-Havoc

در بازی Hovership Havoc می توانید آمار خود را در لیدربرد جهانی ثبت کنید و سپس به سراغ حریفان سرسخت تر بروید. ترکیبی از اتاق هم در بازی وجود دارد که هرکدام تاکتیک خاصی از شما می طلبد و باید عملکرد عالی خود را نشان دهید. از پاورهای قدرتمند می توانید استفاده کنید و موجودات رنگارنگی که به سمت شما می آیند را از پا درآورید. حرکت همزمان با شلیک اهمیت بالایی در بازی دارد و باید انگشتان شما مرتبا روی دکمه ها کار کند. اما باس فایت ها هم نقطع عطف بازی هستند و اینبار از دیدی متفاوت باید با آنها روبرو شوید. آنها شکل و شمایل غول پیکری دارند و باید باهوش عمل کنید. در این شوتر آرکید مرتبا ارتقا پیدا می کنید و با این پیشرفت ها سیستم اکشن بازی هم حالت خون بار تری به خودش می گیرد.

info

Hovership Havoc is a sci-fi twin stick shooter with 3rd person boss battles. Blast through rooms of a futuristic robotic factory filled with robot enemies. Equip your Hovership with randomly dropped abilities and upgrade your stats during and before each playthrough.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Core 2 Duo

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 460

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660 or equivalent

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code