دانلود بازی I Am Dead برای کامپیوتر


I Am Dead یک بازی جذاب ماجراجویانه و معمایی است که از جانب سازندگان آثاری همچون Hohokum و Wilmot’s Warehouse ارائه شده است و در مورد کاوش در زندگی پس از مرگ جریان دارد. موریس لوپتون مدیر موزه‌ای است که اخیرا در جزیره‌ی کوچک شلمرستون ارتقا یافته است و او با روح سگ اسپارکی خود متحد می‌شود. در این بین او متوجه می‌شود که فاجعه‌ای در شرف رخ داده است و باعث خواهد شد که جزیره‌ی محبوب وی تخریب شود. آن‌ها باید با هم دیگر رمز و رازهای باستانی شلمرستون را کشف کرده و از فوران آتشفشان روی جزیره‌ جلوگیری کنند.

همه چیز به موریس بستگی دارد و باید مکانی که آن‌ را خانه‌ی خودش می‌داند را نجات دهد. موریس و اسپارکی باید تعدادی از ارواح گمشده و پراکنده‌ی شلمرستون را کشف کنند. آن‌ها باید مکان‌هایی که بارها با همدیگر وقت گذرانده‌اند را بازدید کرده و خاطرات افرادی را بررسی کنند که بهتر می‌شناسند. آن‌ها باید در داستان‌های مختلف غوطه‌ور شده و داستان زندگی خودشان را نیز بررسی کنند. موریس برای ماموریت خود باید از قدرت‌های مختلف استفاده کرده و موارد جدید را نیز پیدا کند.

I Am Dead Build 5654484 PC-CHRONOS | FitGirl Repack

دانلود-بازی-I-Am-Dead

در بازی I Am Dead می‌توانید محتویات و خاطره‌ی افراد را فاش کرده و از آن‌ها برای پیشروی هرچه بیشتر استفاده کنید. در طول راه خود، داستان‌های زیادی در مورد فرهنگ و تاریخ شلمرستون و بازیگران آن‌ها دریافت خواهید کرد و کنجکاو خواهید بود که چه تاثیری روی روند زندگی در این جزیره داشته‌اند. گرافیک بازی کارتونی است و دیالوگ‌هایی از نحوه‌ی زندگی ساکنین این جزیره را نیز خواهیم داشت که سرگرم کننده است. همه چیز بسیار آرام است، اما در صورتی که موریسون کاری نکند، همه چیز با یک دگرگونی بزرگ همراه خواهد شد. چرخه‌ی شب و روز را نیز در بازی خواهیم دید و گرافیک بازی منحصربه‌ آثاری است که تا پیش از این از سازندگان بازی دیده بودیم.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس دیتای رسمی استیم Build 5654484 توسط CHRONOS فشرده سازی شده است. از امولاتور Goldberg برای کرک بازی استفاده شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۶٫۸گیگابایت به ۱٫۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱ الی ۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۶٫۸گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.

info

I Am Dead is a charming puzzle adventure game from the creators of Hohokum and Wilmot’s Warehouse about exploring the afterlife. Morris Lupton is the recently-deceased museum curator of the tiny island of Shelmerston who is reunited with the ghost of his dog Sparky, only to discover that a disaster is about to destroy his beloved island.

Together, they must uncover Shelmerston’s ancient mysteries, prevent the island’s volcano from erupting, and save the place they call home. Morris and Sparky must unearth a number of Shelmerston’s lost and scattered ghosts. To find them, the duo must visit the places they spent time in, dive inside the memories of the people who knew them best, and learn the stories of their lives.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 460, 768 MB | AMD Radeon HD 6870, 1 GB

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-4570 | AMD Ryzen 3 1300X

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

2) حتما مسیر اکسترکت فایل ها را یک آدرس ساده مثل D:Games انتخاب کنید تا آدرس فایل ها طولانی نشود.

3) محتوای درون پوشه Crack را در فولدر بازی خود یعنی پوشه “I Am Dead” کپی و جایگزین کنید.

3) بازی را توسط فایل اجرایی “IAD.exe” به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code