دانلود بازی Interrogation You will be deceived v1.1.9 برای کامپیوتر


بازی Interrogation You will be deceived شما را در مسیر به پایان رساندن یک توطئه وحشتناک قرار می دهد و باید معماهای بزرگی را در این راه حل کنید. به عنوان یک کاراگاه پلیسی کارکشته عمل کنید و با ذهن مجرمین و متهمین آشنا شوید. ری اکشن آن ها را در ذهن داشته باشید و فراموش نکنید که مهارت های مدیریتی شما، مرز باریکی خواهد داشت و یک غفلت و اشتباه می تواند باعث تبرئه گناهکاران شود. پرونده ها را مطالعه کنید و با متعادل کردن آن ها، بالاخره به یک جواب نهایی برسید. تیم بررسی و بودجه بندی مرکز را در نظر داشته باشید و به همین منظور آن ها را در به درستی در پرونده ها پخش کنید. خودتان را برای هر نقش بازی کردنی آماده کنید. و فراموش نکنید که مجرمین چه ذهن باهوش و خطرناکی می توانند داشته باشند.

Interrogation You will be deceived v1.1.9 PC-GOG

نسخه GOG آپدیت شده تا v1.1.9 اضافه شد

دانلود-بازی-Interrogation-You-will-be-deceived

بازی Interrogation You will be deceived پایان های مختلفی دارد و باید فارغ از احساسات عمل کنید. هر انتخاب شما در شخصیت پردازی های پیچیده بازی تاثیر گذار است. گیم پلی بازی هم بیشتر خلق تجربه نقش آفرینی تمرکز داشته است و و بیشتر هیجانش مربوط به بخش داستان آن است. بازجویی ها رفته رفته زیادتر می شود و شما باید حقیقت را از گفتگوهای پیچیده بدست آورید. سیستم روانشناختی در بازی اهمیت بالایی دارد و شما هم باید با استفاده تکنیک های این حوزه، حقایق را کشف کنید. بازجویی های شما برای بررسی یک سازمان تروریسی است و بودجه محدود هم اجازه هرگونه اشتباه را از شما می گیرد. معماهای پیچیده را حل کنید و فراموش نکنید که قرار گرفتن در جو صحبت های مجرمین تا جدی لازم خواهد بود. سعی کنید انگیزه آن ها را کشف کنید و با استفاده از همدلی با آن‌ها یا ایجاد ارعاب در مورد کارهایشان، کار خود را به سمت موفقیتپیش ببرید.

info

In the pursuit of terrorist organization The Liberation Front, you have to coordinate your team to gather information, manage your limited budget and deal with the press hot on your heels for a good story. But that is only half of it:

Your main task as lead investigator is interrogating suspects. Understanding their backgrounds, and thus their motivations, is key in choosing whether intimidation, guile or empathy is the right approach. There is no universal solution – but the clock is ticking relentlessly.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or newer

Processor: 2.0GHz

Memory: 4 GB RAM

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code