دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر


بازی Ion Fury اثری بی نظیری و درواقع یک شاهکار سال ۲۰۱۹ می باشد که توانسته جوایز بسیار زیادی را از آن خود کند و متای آن حدود ۹٫۵ می باشد. یک بازی اول شخص خیره کننده، بدون خستگی و شاید بتوان گفت بهترین اثری که با موتور گرافیکی شخصی ساخته شده است. حال و هوای کلاسیک بازی با آن تفنگ های خاطره انگیز و فضای رترو، با استفاده از امکانات مدرن دو دهه ی اخیر بازی های رایانه ای، اثری بی نظیر را خلق کرده است. اگر آثاری همچون Duke Nukem 3D، Prey و Max Payne را می شناسید، حتما استودیو Voidpoint به گوشتان آشناست! موتور گرافیکی استفاده شده در این بازی BUILD نام دارد که در آثاری مانند Shadow Warrior و Blood نیز استفاده شده. یکی از بایدها هر گیمر، تجربه ای این اثر خارق العاده است. خبر خوب اینکه بازی Ion Fury (با نام قدیمی Ion Maiden) به طور کامل از گیم پد پشتیبانی می کند. این بازی به صورت سینگل پلیر بوده و از سیستم اچیومنت های استیم نیز پشتیبانی می کند.

در بازی Ion Fury شما باید به مبارزه با دکتر Jadus Heskel و سربازان بدطینت آن بپردازید و همه را نابود کنید. هیچ صبر و مکثی نباید داشته باشید! فقط آن ها را کشته و با سرعت بالا به جلو حرکت کنید. خیابان های Neo DC مملوء از دشمنان گوناگون است که همگی قصد نابودی شما را دارند. اما این شما هستید که با سلاح های مرگبار و بمب افکن های ویران کننده، به سراغ آن ها می روید. مراحل بازی دارای مسیرهای چندگانه هستند و از یک مسیریابی خطی برای به اتمام رساندن ماموریت ها استفاده نمی کنند. در ضمن، قابلیت ذخیره سازی خودکار نیز در این بازی تعبیه شده است. هم چنین، جان شما قابلیت بازیابی ندارد و تنها یک جان دارید که می تواند برای طرفداران سبک بازی های سرسخت بسیار دلنشین باشد. گستره ای عظیم از تفنگ ها در اختیار شماست و گلوله های مختلفی برای آن ها تعبیه شده است. بازی Ion Fury در ۷منطقه ی هیجان انگیز با مراحل گوناگون شکل گرفته که در آن ها می توانید بپرید، سینه خیز شوید و هرچه سر راهتان هست را نابود سازید.

Ion Fury PC-DARKZER0 + FitGirl + GOG

دانلود-بازی-Ion-Fury

info

While Shelly “Bombshell” Harrison earned her codename defusing bombs for the Global Defense Force, when evil transhumanist mastermind Dr. Jadus Heskel unleashes the members of his cybernetic cult onto the streets of Neo DC, she knows it’s time to start causing explosions instead of preventing them.

Her quest to slay Heskel leaves a trail of carnage throughout huge, multi-path levels filled with gigantic explosions, more secret areas than we can count, and inhuman foes behind every corner. There’s no regenerating health here; stop taking cover and start running and gunning.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/8.1/10

Processor: Any 64-bit Intel or AMD CPU

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: 512 MB video memory. Intel integrated graphics supported.

Storage: 100 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5, AMD Ryzen or equivalent

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: 1024 MB or more dedicated video memory. NVIDIA or AMD preferred.

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space

رمز فایل: ahledl.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code