دانلود بازی John Wick Hex برای کامپیوتر


طرفداران جان ویک می توانند با بازی John Wick Hex به دنیای ناب این ارکستر مرگ بروند و این بار کشتار دسته جمعی را خودشان مدیریت کنند. او به طور موثر از سلاح ها و ابزارهای پیرامون خودش استفاده می کند و گویا ضدضربه است. با جان ویک همراه شوید و دشمنان خود را بکشید و با هوشمندی بین شان حرکت کنید. این اثر به شما این امکان را می دهد که در سناریوهای جنگی خشونت نرم و ریز فیلم ها را تکرار کنید و صرفا تجربه کننده یک اثر اکشن ساده نباشید. نبردها چالش برانگیز هستند و چرخش سریع دوربین نشان از خلاقیتی دارد که سازندگان آن را روانه اثرشان کرده اند. اکشن بازی مبتنی بر نویت است و می توانید گریزان گریزان دشمنان خود را یک به یک بکشید. یک تایم لاین مرکزی در بازی وجود دارد که کشتار شما ثبت می کند و باید طبق آن دشمنان خود را هدف گیری کنید. این سیستم امکان تنظیم خط دید را ایجاد می کند و می تواند از آسیب دیدن جان ویک جلوگیری کند.

John Wick Hex PC-CODEX

دانلود-بازی-John-Wick-Hex

گیم پلی بازی John Wick Hex شاید در ابتدا ناامیدکننده به نظر برسد، اما خواهید دید که فرمول استراتژیک و پرتحرک سیستم بازی جان را همواره در شرایط خطر قرار می دهد و باید چشم از نبردها برندارید. پیچیدگی بازی در تعادل خوبی قرار دارد و می توانید در عین کشتن دشمنان خود شخصیت خود را ارتقا دهید و آماده کسب مهارت های جدید باشید. جان ویک امضای خاصی در نبردهای خودش دارد و سازندگان هم توجه زیادی به عوامل مختلف فیلم های این سری کرده اند. شما در طول تجربه این اثر همواره حس سودمند بودن خواهید داشت و لذت کشتار سریع دشمنان را از ته وجود حس می کنید. این تجربه متفاوت از فیلم های سری است و بودن در چنین مکان هایی استرس و وحشت را به وجود بازیکن می اندازد.

یکی از بهترین ویژگی های بازی John Wick Hex این است که هر نبرد را می توانید به شیوه ای خاص مدیریت کنید و بازی هرگز نمی گذارد که حس تکرار بودن در کشتار را تجربه کنید. خود همین جدول زمانی عاملی است که جان در شرایط متفاوتی قرار گیرد و صرفا با یادگرفتن یک تکنیک مبارزاتی نتوانید قسر دربروید. تنها بازیکنانی موفق خواهند بود که از این سیستم تایم لاین به خوبی استفاده کنند و تک به تک نفرات را آنالیز کنند. گویا جان ویک برای هر نبرد خود یک برنامه نویسی پیچیده در ذهن خودش انجام می دهد و هرگز نمی گذارد که دشمنانش دست از پا خطا کنند. تنوع در این بخش زیاد است و همین کار بازیکن را در انتخاب یک روش درست سخت می کند.

info

John Wick Hex is a fast-paced, action-oriented strategy game that makes you think and strike like John Wick, the professional hitman of the critically acclaimed film franchise. Created in close cooperation with the creative teams behind the films, John Wick Hex is fight-choreographed chess brought to life as a video game, capturing the series’ signature gun fu style while expanding its story universe. Players must make quick decisions and choose every action and attack they make, all the while considering their immediate cost and consequences.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel i3-6300 3.80Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 960/AMD Radeon R9 200

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 3.1 GHz Intel Core i7

Memory: 16 GB 2133 MHz LPDDR3

Graphics: Dedicated Graphics Card (Stupid Epic!)

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: ahledl.ir

ADs

تبلیغات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code